Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek nem ízléstelen a...

Szerintetek nem ízléstelen a famintás kerámia járólap? Két, egymástól merőben eltérő anyag házassága.

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, mert kinézetre praktikus és lakályos, de mégis ellentmondásosak az érzéseim, félek, hogy 10 év múlva nagyon cikinek fog számítani. És ugye az ember nem 10 évre burkol.

Akinek ilyen van lerakva, megosztaná a tapasztalatait, nem bánta-e meg?


2018. aug. 3. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem tennék ilyet le.
2018. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem igencsak stílustalan.

Vagy faburkolatot tegyél el, vagy olyan kerámiát, aminek a mintája is ehhez illik.

2018. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem vannak nagyon szép famintás burkolólapok amik, ha szépen vannak lerakva ránézésre alig különböznek a laminált parkettától. Ellenben sok esetben sokkal praktikusabb lehet a lap, mint a padló. Nem probléma semmilyen folyadék, Sokkal kevésbé sérülékeny, tartósabb. Persze hátránya is van, "hideg", kemény, kopog. Ellenben a laminált padlóknak is sok hátránya van.

Én 3 éve laminált padlóval raktam le a szobákat. Azóta történt pár "baleset" aminek nyoma maradt a padlón pedig jó minőségű, magas kopásállóságú padlót használtam és szakszerűen lett lerakva.

Irodába, olyan lakásba ahol benti kutya, macska van és elgondolkodnék rajt.

Az meg, hogy ciki, nem ciki ízlés dolga. Te laksz a lakásodban nem a vendég. Az a lényeg, hogy Neked mi tetszik. A Te otthonod.

2018. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem 10 évre, hanem sokkal kevesebbre...
2018. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3: Szerintem a kérdező parkettára gondol a kővel szemben, a laminált padló ugyanis nem fa, az is famintázatú csak, és ott is 2 idegen dolog van párosítva, a műanyag és a faminta. És valóban köszönőviszonyban sincs a minősége a parkettáéval.
2018. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pedig mostanában ez nagy divat lett. És praktikus is. A lányom új lakásában is ilyet, vagyis hasonlót tettek le. Egyáltalán nem ciki. Nekem tetszik, és mint ahogy előttem írták, praktikus is. Linkelek egy oldalt, itt megnézheted. Ilyesmire gondolsz?

[link]

2018. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt lefelejtettem, hogy nála padlófűtés van. Még be sem költözött, de nagyon szép. Nyilván nem mindegy, melyik helyiségbe szánod és hogy milyen a fűtési rendszeretek. De cikinek egyáltalán nem ciki. (Saját vélemény.)
2018. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem értelek. Cikinek a fa-mintázatot érzed majd esetleg 10 év múlva? Mert akkor mindegy, hogy laminált vagy hidegburkolat.

Ha viszont csak attól félsz, hogy famintázat, de mégis hidegburkolat, akkor megint feleslegesen aggódsz.

Amit előttem is belinkeltek, senki meg nem mondja, hogy valódi fapadló, avagy sem. Küllemre ugyanaz. Amikor valaki mezítláb rálép, vagy megtapogatja, az természetesen érzi, de ez számít valamit is.

Szerintem igenis ízlésesek, sok előnyük van, praktikusak.

2018. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi boldog lennék, ha valaki meghajigálna egy lakásra való ilyen burkolattal. Olasz mintára még a szobákba is ezt tenném, mert gyönyörű és higiénikus.

Nem hiszem, hogy 10 év múlva ciki lesz, mert az igényes holmi időtálló és ez az.

2018. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Mindegy, hogy milyen mintás járólapot raktok le, mert 10 év alatt minden kimegy a divatból és elavultnak fog számítani. :)

A legjobban akkor jártok, ha nem mintás, hanem egyszínű járólapot választotok és abból is valami semleges színt, ami minden más színnel passzol, hogyha később cserélitek is a bútorokat és egyéb kiegészítőket, akkor ne kelljen amiatt a járólapot is kicserélni.

2018. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!