Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hűtőgép, fagyasztó: fél évi...

Hűtőgép, fagyasztó: fél évi áramtalanítás után gond nélkül használhatóak újra?

Figyelt kérdés
Mire kell ügyelni? Mit kell tenni? Kell valamit beállítani, ha kb fél év után (üres) fagyasztót, hűtőgépet visszakapcsolok?

2018. aug. 7. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitörlöd, bekapcsolod és lehűlés után használatba veheted. Max a hőfokszabályzót beállítod a kívánt hőmérsékletre és annyi.
2018. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tehát fél év elég hosszú idő ahhoz, hogy ne menjen tönkre, ha hónapokra visszakapcsolom? Ugyanis óva intettek engem attól, hogy kb 10 naponta néhány napra bekapcsoljam ezeket a készülékeket (korábban rákérdeztem arra is).
2018. aug. 8. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi ami tönkremehetne benne attól, hogy nincs bekapcsolva. A nyaralókban általában pont így használják a hűtőket és semmi bajuk. Nekem is van hűtőm és fagyasztóm amiket csak szezonálisan használok már vagy 10 éve gond nélkül.
2018. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2018. aug. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!