Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mömax vagy Möbelix?

Mömax vagy Möbelix?

Figyelt kérdés
A közelünkben, pár várossal arréb van egy Mömax, oda szoktunk menni ha bútort nézünk itthonra. Viszont láttam, hogy a Möbelixben is tulajdonképpen ugyanaz a kínálat. Mi a különbség akkor végülis a kettő áruház között? Ha meg ugyanaz a kettő, akkor miért a különböző név?

2018. aug. 13. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

A Möbelix gagyibb, de alsó kategóriás osztrák bútoráruhéz mindkettő.


Azért más a nevük, mert másik cég.

Azért hasonlít a nevük, mert a "Möbel" szóból van mindkettő.

2018. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Jaj:') Arra kerestem rá, hogy név, és azt hittem, a gyermekedet akarod így elnevezni:)
2018. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
*Most meg eszembe jutott Asterix és Obelix:):)
2018. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az előttem szólónak, also kategória mind, 5-10 évig megteszi. Szerintem a magasabb minőséget az IKEA képviseli. Tudom csak Pesten van, de én szánok rá időt meg benzint ha valami komolyabb dolog kell. Az asztalos ok lassan aranyáron dolgoznak mifelénk. (Győr)
2018. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Így van, utolsó. Az Ikea ugyanolyan bútorlapból készíti ugyanazt, mint az asztalos, csak az asztalos dupla árat akar érte kérni. Nevetésges.
2018. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

(Keresztnévnek elég egzotikus lenne mondjuk egy Molnár Mömax :D )

2018. aug. 17. 08:49
 7/8 Avaon válasza:
100%
Sziasztok 5.nek szól az üzenet menj el és érdeklőd meg mennyi egy m2 bútorlap vagy alapanyag nem az asztalos kér sokat ha nem az anyag a drága!
2019. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Helyes válasz ***** válasza:
94%
A möbelixet hagyd ki.Csaló népség.A katalógusban 70e a szekrény, odamegyek, oszt kiderül, hogy 120e.Ennyit erről.
2021. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!