Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kapni belülről...

Hol lehet kapni belülről felszerelhető szúnyoghálót?

Figyelt kérdés
Melyik boltban? Olyan kellene, amit saját magam fel tudom rakni, és nem kell hozzá sok szerszám illetve 1000 mester diploma.

2018. aug. 30. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Százforintos bolt. Háló és ragacs. Ennyi.
2018. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barákácsoláshoz szükséges dolgokat az úgynevezett barkácsáruházakban szokás keresni.
2018. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk a században is van. Ráadásul jó minőségű. Ki hinné.. :D
2018. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Penny Marketben vettem ideiglenesnek.

Ez olyan cucc, amihez van egy öntapadós tépőzáras szalag amit az ablak keretére tudsz ragasztani és a tépőzáras rész fogja a méretre vágott szúnyoghálót. Nincs kerete.

Műanyag ablakra tettem fel mondván gyorsba kell valami amíg összejön a pénz valami normális megoldásra. Aztán úgy maradt mert tökéletesen működik már második éve. A keretet érdemes alkohollal megtisztítani, hogy ne legyen szennyeződés a ragasztőcsík alatt. Így tartósabb. Ill csak azután vágd le a felesleget miután feltetted és akkor nem vágod túl kicsire. Én elég béna vagyok de elsőre feltettem és azóta is fenn van szal' szerintem teljesen jó megoldás. Nem kell hozzá szerszám csak egy olló. Volt vagy 500Ft darabja.

2018. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!