Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ismeri valaki ezt a bútorbolto...

Ismeri valaki ezt a bútorboltot? Vélemény, tapasztalat róla? Expedo.hu

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki tőlük-Expedo bútor áruház
2018. szept. 11. 19:10
 1/9 anonim válasza:

Igen, rendeltem, bár ne tettem volna!

A bútor minősége gyalázatos! Ez egy kanapé, aminek az ülésmagassága a szabványtól 10-13 centivel alacsonyabb. A szövet olyan vékony hogy alatta átlátszik minden, a párna huzat szintén, olyan szinten, hogy látszik a rózsaszín szivacsbélés!

Szlovákiába kellene eredeti csomagolásban visszaszállítani, ami egy vicc!

Csak Magyarországról vásárolj, ezek csak lehúznak!


Üdv: Gatamm

2020. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Viviana L alakú kanapét rendeltem anyukámnak. Bár ne tettem volna én se. :( Silány minőség, anyaga egyáltalán nem olyan mint a képen, foltos bársonyos szürke az anyaga. Én nem ajánlom.
2020. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A lehető legrosszabb választás, azt a szót, hogy garancia nem ismerik, a rendelt kanapé pedig a legrosszabb amivel valaha találkoztam.


Én épp perelem őket, be lehet szállni.

2021. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 komandante válasza:
De jó,h olvashattam itt véleményeket,tegnap este majdnem rendeltem tőlük egy kanapét!
2022. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 komandante válasza:
A www.supermobel.hu is ugyanaz lehet,szinte uyanazokat a termékeket forgalmazzák!
2022. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 similabda válasza:

Én is csak rosszat írhatok erről a cégről. Ne vásárolj tőlük!

Az elállási jog nem létezik, pedig hirdetik magukról. Elismerték, hogy az asztal, amit vásároltam, nem olyan, mint a fotón, mondták, hogy nyugodtan visszaküldhetem - DE A SAJÁT KÖLTSÉGEMEN. Ez azt jelenti, hogy az 50000.- Ft-os asztalt, 67.000.- Ft--ért küldhetem vissza nekik Szlovákiába. Azaz a visszatérítés valójában nem létezik. Csak Magyarországról vásárolj! Kértem, a Fogyasztói Központot, hogy csak annyit tegyenek, hogy kérjék, a cégnek a honlapon világosan fel kelljen tüntetni, hogy a szállítási díj nem egyezik majd a kiszállítási díjjal (6000.-), mert a visszaszállítást ellehetetleníti az, hogy kénytelen lennék bármilyen csomagküldő szolgáltatóhoz fordulni. Csak mellébeszéltek.

2023. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fotok alapjan a zondo.hu, a butor1.hu, az expedo.hu es a kanapekiraly.hu is ugyanazokat a kanapekat viszonteladja max mas fantazia neven...ezekszerint ezek a webshopok mind felejtosek?
2023. okt. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kanapekiraly viszont az oldal szerint vallal 38 napos teljeskoru penzvisszafizetest ha elegedetlen vagyok. Meg a visszaszallitast is fizetik es intezik. Vajon ez a valosagban is igy lehet vagy kar kockaztatni..?
2023. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne vásároljatok tőlünk!

Silány minőségű, lyukas kanapét szállítottak ki, melyet megreklamáltam. Szerintük erre nem vonatkozik a reklamáció, elállhatok 14 napon belül, saját költségen visszaküldhetem.

“ugyanis mechanikai eredetű hiba nem képezi reklamáció tárgyát. A leírtak alapján amennyiben a termék visszaküldésre kerül és rendben találtatott úgy a teljes összeg/vételi ár visszautalásra kerül.

Fel tudjuk Önnek ajánlani elszállítási szolgáltatásunkat 35 000Ft -ért mely helyben fizetendő készpénben a sofőrnél. Módunkban áll általunk meghatározott pénzösszeg levonására, a termék károsítása fejében. Az adott hibák ellenőrzése a reklamációs e-mailben szereplő fotók alapján történik.

Amennyiben rendben találtatott, 14 napon belül vissza utaljuk a pénzt a számlaszámra.”

ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!