Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki rakott már fel ragasztó...

Valaki rakott már fel ragasztóval polcos tükröt?

Figyelt kérdés

Nemrég lett kész a panellakásunk fürdőszobájának a felújítása. Vettem egy polcos tükröt is aminek fa a hátlapja és elvileg 2 csavarral kéne rögzíteni, annak van hely a hátulján. Szerintem ez édeskevés, plusz félek is a 4 centis betonfaltól (+1cm csempe és ragasztó), hogy át fog szakadni ha megfúrom, aztán lehet glettelni a folyosót is.

Arra gondoltam, hogy felragasztanám a csempére, csak nem tudom, hogy egy 15 kilós tükröt lehet-e biztonságosan ragasztani hosszútávon egy párás helyiségben?

Vagy 2 csavar mondjuk 2-3 centire befúrva, tiplizve (esetleg a tiplit még csemperagasztóba beleültetni és hagyni megszáradni) az elég lehet-e?



2018. dec. 7. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztomságos, betonba acéldűbel kell. kettő bőven meg fogja tartani. Tiplizős csemperagasztós dolgokat hanyagold.
2018. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szvsz. kénytelen leszel fúrni.

Ha vállalkozó kedvű vagy, akkor lehet olyasmivel játszadozni, hogy a fal másik felét jó erősen kitámasztod léccel. Nekem 5-ből 1x így már sikerült átszakadás nélkül. Igaz 4x nem volt eléggé kiékelve.

Persze, ha úgyis kéznél van a glett és a festék, gyorsabban megvan a glettelés + átfesetés.

2018. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!