Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a falam...

Milyen színű legyen a falam és a szőnyeg?

Figyelt kérdés

parkettázva is lesz jövöre szóval arra milyen szőnyeg legyen? és hogy rendezzem be a szobát? cseresznyefábol vannak a bútoraim: 1nagy 2ajtos akasztós, egy hosszú szekrény tükörrel és 3fiókkal felette polcokkal, egy 4fiókos nagy komód, kis éjjeliszekrény, és egy nagy 140x200as futonágy..

téglalap alakú az egyik hosszabb oldala tetőteres rész..oda nem tudok sokmindent pakolni csak alacsony dolgokat..


2010. jún. 27. 15:21
 1/8 anonim válasza:
hasonló szoba alapján matt sárga tapéta van nagyon jó, mert világos esetleg valami nagyon halvány narancssárgán gondolkodnék(kisebb szobába inkább viládos szín jó), a szőnyeget, meg csak akkor válaszd ki ha megvan a fal!
2010. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a szoba elég nagy

csak a kihasználható hely kevés a tetőtér miatt

2010. jún. 27. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fehérre festeném a falakat (lehet, hogy ciki, de még mindig az tetszik a legjobban), és azonos színű szőnyeget meg sötétítőt tennék, sötétkéket vagy sötétzöldet, de leginkább élénk napsárgát. Ez így visszafogott, tiszta, mégis fiatalos.
2010. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

a cseresznyefabútor gyönyörű, csak nem sok szín illik hozzá szerintem. a törtfehérrel szerintem gyönyörű, de a halvényabb szinek, és a zöld árnyalatai is szépek vele.

Milyen színű lesz a parkettád?

mert pl. bükk parketta és cseresznyebútor..:D

2010. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a parketta színe is kérdéses..bár nem szeretnék nagyon drágát :)
2010. jún. 27. 16:52
 6/8 anonim válasza:
100%
ez mondjuk nem olyan de nekem ilyen a szobám uygan igy lett megcsináltatva mondjuk nem volt olcsó mulatság akinek tetszik légyszives pontozzon fel... [link]
2010. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szép a szín nekem tetszik
2010. jún. 27. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek néhány ötlettel. küldd el az alaprajzot és a bútorok adatait!balasy.emese@ahogytetszik.com-persze ingyen
2010. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!