Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen Matracot Vegyek Ami...

Milyen Matracot Vegyek Ami Jó? Hideghab-kókusz matrac érdekelne 90x200

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem új matracot de nem jött be el ajándékoztam egy jóbarátnak.Néztem több félét de nem tudom melyik lenne a jó keményet szeretnék venni!

[link]

[link]

[link]

Amit 2 hónapja vettem az 40 pénz volt de nem volt frankón kemény .....


2018. dec. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Képről nem sokat lehet mondani, ha nem próbálod ki, akkor meg totál zsákbamacska.

A kókusztól valóban keményebb a matrac, de szerves lévén idő után porrátörik benne. 90kg súlyhatárra ne vegyél matracot sztem, valamint hiányoznak a hideghab paraméterek (illetve nincs időm bugászni az oldalakon.

Inkább nézzél egy 100kg feletti súlyhatárra való matracot.

Keresd meg a hab sűrűségét, mert minél sűrűbb annál tartósabb a hideghab.

Mindenképpen hasonlítsál össze többet, próba nélkül nem érdemes venni matracot.

Keress olyant, ahol van 30 napos csere garancia, szükség esetén másikra cserélheted (megfelelő feltételekkel).

Mindenképpen többet nézzél meg, menjél vissza próbáld a keménységeket rugózással nyomkodással stb vizsgálni.

Ez is egy kemény matrac: [link]

2018. dec. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen ki fogom próbálni még egyszer nem akarok mellé hamuzni,olyat nézek ahol kicserélik ha úgy van.
2018. dec. 29. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Egészséged érdekében felejtsd el a hideghab-kókusz matracokat!

Vegyél rugós matracot, abból is keményet. Nekem ilyen van évek óta, semmi hátfájás, gerincbántalom!

2018. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Cardo-t javaslok.
2018. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt nèztem ki..

[link]

2019. jan. 2. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
rugós félkemény, az a jó, aminek a rugói külön be vannak vonva, és arra egy emlékező szivacs nem kell vastag, 3-4 cm. de szerintem mindenképp próbáld ki
2019. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogadom a jó tanácsot ki fogom próbálni csak úgy linkre nem rendelek még egyszer..3 fajtát kinéztem szerencsére itt van Tatán a mintabolt 3 perc kocsival 15 perc alatt kipróbàlom mindegyiket!Köszönöm szépen a jó tanácsokat! Boldog új évet nektek!
2019. jan. 6. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!