Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Spot lámákat a plafonra vagy...

Spot lámákat a plafonra vagy led paneleket?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a kedvezőbb megvilágítás otthonra a szobákba? (nappali,háló,gyerek)

2019. jan. 14. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én lassan mindent lecseréltem ledpanelra.
2019. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegy.. csak led legyen én azt mondom. Szinte elhanyagolható a fogyasztása. Az én szobámban van 10 db spot, hatalmas fényt ad, és összesen csak 30w.
2019. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Persze, én is egyetértek, egyértleműen csak led.

De komfortra a spot lámpás megoldás (2x6db lenne) is ugyanolyan jó mint a ha lenne felrakva pár ilyen 1000 lumen körnéyki panel (esetleg még pár kissebb is) ?


Azt gondolom a sport lámpás megoldás könnyebb és olcsóbb, és nem tudom, hogy élvezeti értékre megérné e helyette a paneles megoldás. (Van már álmenyezett, mert magas volt a belmagasság)

2019. jan. 14. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
LED-es spot lámpa is van! Egy 500lm-es 7W-os LED-et ezer forint körül is lehet már kapni.
2019. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 10 körül már van olyan ledpanel, mintha a nap sütne be. Egy 25 négyzetméteres szobába egy panel és tökéletes a világitás úgy is, hogy eléggé rossz a szemem. Viszont, a spotok szebben mutatnak.
2019. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden csak kialakítás kérdése.
2019. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


5-ös: tudnál adni linket? amúgy azt olvastam, hogy sok led-panellel az a probléma, hogy vibrál és pl.: phillips nem vibrál, ezzel van tapasztalatotok?

2019. jan. 17. 14:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Ilyenből 9 db: [link]


28 m^2 3,5m belmagasság

2019. jan. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!