Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezt az ágyat melyik változatba...

Ezt az ágyat melyik változatban érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

Az alábbi heverőt néztem ki, és az áruház csak online érhető el, nincs bemutatótermük. Legszívesebben az erős rugós felülettel kérném, ez jó lehet? Mindennapi alváshoz lesz, de max. 80 kilós embernek. Mennyire puha/kemény az ilyen felület?


[link]


2019. febr. 5. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk (nem teljesen ilyen, de) erősített rugós ágyunk van. Nagyon szeretjük. Kellett egy hét, mire megszoktuk, de most már nem cserélnénk le. Kb mint egy vastagabb szivacs. Kemény hatású, de azért rugózik. Előtte sima rugós ágyunk volt, egyrészt 1 ev alatt nagyon nyikorgóssá vált, másrészt teljesen kifeküdtük, en is a 60 kilómmal. Ezt a mostanit 6 éve használjuk. Teljesen jó!
2019. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, végül én is a megerősített rugós kiszerelést választottam.
2019. febr. 7. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!