Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kapni üvegsötétítő...

Hol lehet kapni üvegsötétítő ablakfóliát?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom. Sajnos nagyon sokat kell éjszaka is dolgoznom így gyakran alszom nappal. Az ablokon nincs redőny, így vettem egy rolót. Viszont az ablakom szélesebb, mint a roló. Így egy 5-6cm szélességben bejön a fény. Ezt sajnos a függöny sem szűri meg eléggé. Az ablak azon részét be szeretném fóliázni. Hol kapható ilyen fényt nem áteresztő fólia? Eddig mindenhol csak fényáteresztővel találkoztam

2019. febr. 16. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Konyhai alufólia képes teljesen jól besötétíteni, ha rásimítod magára az ablaküvegre. De mondjuk az nem nagyon mobil, nem lehet ki-behuzogatni, meg persze nem is nagyon szép. :)
2019. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg persze van a blackout függöny, ami viszont viszonylag drága. De tényleg jól besötétít az is.
2019. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A függönnyel az a baj, hogy pici a szoba. Az ágy pont az ablak alatt van. A függöny tartó pedig jópár centivel az ablak előtt, így alul és oldalt elég nagy hely van h ott bejöjjön a fény az ablak és a függöny között.

Valami olyat akarok ami nem ronda, de hatásos. Illetve ha elköltözöm egyszer, akkor vissza tudom könnyen csinálni

2019. febr. 16. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van 5% fényáteresztő képességű fekete autóüveg fóliánk és van teljesen fényzáró fekete matricánk.

Hogyha befáradsz a szakműhelyünkbe, akkor össze tudod hasonlítani, hogy melyik lenne neked a legmegfelelőbb.


Thomy

2019. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Autóüveg-fóliázót keress. De a legegyszerűbb, ha pár újsgpapírt tixoval ráragasztasz az üvegre, átfedéssel, majd belül alufóliával véglegesíted.
2019. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!