Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen márkájú elektromos...

Milyen márkájú elektromos szerelvényeket ajánlanátok? Kapcsolók, dugaljak.

Figyelt kérdés

A legfontosabb szempont sajnos az ár lesz, a lakásfelújítás végére meglehetősen kiürült a tárcám. Nincsenek nagy igényeim, sem külcsín kapcsán, sem egyszerű szerelhetőségben, elszerelgetem ezeket itthon egy délután alatt. Az viszont fontos, hogy 3db bézs színű konnektor és egy homok színű kapcsoló kell ugyan azzal a dizájnnal, mint a többi basic fehér.

Melyik márkát ajánlanátok? Mixvillnél szeretném venni őket. Nagyságrendileg 20 dugalj és 10 villanykapcsoló kell.



2019. jún. 1. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Legrandot mondtam volna, de az az ár miatt biztos kiesik.

Schneider Electric kicsit olcsóbb (régen Prodax néven ismerhetted) és még tűrhető a szerelhetősége/minősége.

2019. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Schneider Asfora. Bár én nem a mixvillél venném, mert nekem max kedvezményem van ott, és ami nem sajátmárkás áru, azt más boltban olcsóbban megkapom. A mixvillben próbálnak majd rábeszélni a modul nevű szerelvényükre, ha megveszed akkor magadra vess...
2019. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Tetszik ez a Schneider, én azt hittem ez a szerelvények csúcsa, emiatt drága lesz, de kellemesen csalódtam.

Webshopot tudnátok ajánlani, hogy hol tudom megrendelni?

2019. jún. 1. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem számlára kell akkor egyébként nézz szét Vaterán, hátha valakinek van építkezésből megmaradt szerelvénycsomagja vagy jó minőségben bontott dugaljai keretekkel.
2019. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de én újonnan venném, főleg így, hogy kiderült, hogy nem olyan drága, mit azt én gondoltam.
2019. jún. 1. 20:42
 6/12 A kérdező kommentje:
*mint
2019. jún. 1. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor árukereső. És ahol a legolcsóbb, ott megveszel mindent. Amúgy ez a Schneider belépője, a magasabb katagóriában már vannak árak, vittem már 1,7Millióért! szerelvényeket egy családi házba, a ház se volt kicsi, sok minden is volt, szóval van olcsó van drága
2019. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nézz utána a legrandoknak is, Niloé család nagyon szép, könnyű kötni és nagyon jól fennmarad erős a köröm. 500 forint körül van a szimpla dugalj + keret. Tehát kb 600Ft/szimpla dugalj.
2019. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért a niloet meg sem említettem, mert hiába vagyok szakmabeli, idén találkoztam csak vele, és hát voltak szép szavaim a gyártó a tervező meg a megrendelő felé is. Bepattintos ipari hulladék. Egyszer felrakod, aztán ha le kell szedni vagy törik, vagy nem. Akkor inkább 100 forinttal drágábban a szerelhető asfora.
2019. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek.

Most voltunk a családdal megnézni az Asforat es Niloét. Nekünk a Legrand dizájn jobban tetszett, de még nem rendeltem.

Azt mondod, hogy a Schneider jobb tartósság szempontjából?

2019. jún. 2. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!