Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet jó minőségű törölköz...

Hol lehet jó minőségű törölközőt kapni? Pl. Ami a szállodákbanvan, ami nem csak mázolja, de rendesen szívja is a vizet.

Figyelt kérdés
Lehet, ez csak nekem probléma, de konyharuhát, törölkozőt nem találok jó minőségűt. Ti hol veszitek? Koszonom annak, aki válaszol.
2019. jún. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kikában van egy nagyon jó minőségű osztrák gyártmányú törölköző család, elérhető több színben és méretben. Tényleg olyan mint a jobb hotelek törölközői. Én is ezeket használom, tartósak is, nagyon szeretem. Csak nagyon drága...
2019. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhol,csak meg kell nézni az összetételét. Amiben van műszál, az nem jó.
2019. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szállodákban profik mossák a törölközőket nem energiatakarékos módon és nem mosódióval. [Persze műszálas kendőket ne vegyél...]
2019. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Tescoban és az Auchanban is vettem már jót. 3-4 ezertől felfelé/törölköző lehet már jóminőségűt venni, én nagyon szeretem azokat, amiket ott vettem. A lényeg, hogy nem a legolcsóbb, leggagyibbat kell megvenni, ami két törölközés után összeesik és olyan érzést kelt, mintha konyharuhába törölköznél.

Konyharuhákat vidéken szoktam vetetni anyuval, a piacon. Van egy anyag, ami nagyon bevált, szeretem, mert jó is valamire. Örökségből is van pár nagymamától, ami használható. Egyébként rengeteg félét próbáltam, mindegyik csak keni a vizet. Gondolkozom is mire hasznosítsam azokat, amiket sosem használok.

2019. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!