Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A székem folyon kattog mikor...

A székem folyon kattog mikor bele ülök, és amikor hátradőlök?

Figyelt kérdés
Nem értem mi lehet a probléma, nemrég vettem, már mióta meg van ezt csinálja! Ikeas "markus" nevezetű székről van szó! Kérem normális válaszokat írjatok, és az ilyen "foggyá' le" meg ehhez hasonló magukat viccesnek gondoló emberek inkább mellőzzék a hozzászólást! Köszi előre is!

2019. jún. 16. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
ui: a csavarokat mind meghúztam amihez hozzá lehet férni!
2019. jún. 16. 19:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami divatos ,nem mindig jó is .
2019. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami eltörhetett benne.
2019. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tort el. Nem tudom hany kilo vagy, de ezt sajnos egy bizonyos suly felett produkalja. Sok ilyen kattogos problemarol hallottam es kivetel nelkul csak a nehezebbeknel jott elo... ha nem birod a kattogast akkor visszaviheted 1 évig.
2019. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az összes ilyen szék egy idő után katzog, nyikorog, eltörik 70-80kg felett meg pláne...

Én kivégeztem gép előtt vagy 10 ilyesmi szeket, aztan 8 főnök széket, kenyszerből egyszer elkezdtem használni nagyanyám egy régi fa hattámlás székét, 5 éve már abban dolgozom. Mai napig semmi baja.

A strapabíró szék fából van, nem műanyagból.

2019. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem divatból vettem, hanem mert tetszett, és kényelmes volt! Nem hinném. hogy le kéne fogynom ugyanis 175cm vagyok és 60kg
2019. jún. 17. 17:02
 7/8 anonim válasza:
Mi lett a megoldas? Most vettem es dettó ugyanez a tapasztalat az első hasznalat ota...
2021. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is ezzel szenvedek, ugyan én 100 kg vagyok, eddig 2 szék ment alattam tönkre fél év alatt.

Mindkettő esetében a csavarfejek kilazulnak és elnyírják az alattuk lévő acélnak csúfolt 2mm-es lemezt. Kb 3-4 hónap és a csavar feje egy az egyben átfúrja magát a lemezen, ezzel nem tartva a lapot többé a helyén -> Széthullik a fszba.

2022. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!