Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az ilyen függönyt hogy kell...

Az ilyen függönyt hogy kell felrakni? Nekünk két rudas függönytartónk van, az alsóra megy a sima, a felsőre a sötétítő, de a rojtos felső hosszú részt meg hova csatoljuk?

Figyelt kérdés

[link]


Valami rúdba kell huzni és azt hozzáilleszteni? Ja és hogy kötözzük oldara? Verjünk a falba egy szeget? :S


2010. júl. 10. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a függönyre rá vannak varrva ilyen kis műanyag akasztók,és azok karikára vannak felpattintva.Ez csak díszcsik(bordó),olyan helyre szokták tenni ahová nem kell sötétítő,ugyanis a karnison annak a helkyét foglalja el.A fehér függöny pedig külön van,az megy a sima függöny helyére.
2010. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem függönyboltban varrtak rá speciális tépőzárat, illetve a tépőzár másik fele öntapadós, azt pedig rá kell ragasztani a függönykarnis elejére. Szuper könnyű felrakni is, mosáskor nagy élmény:-)
2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
apám.....köszi....hát, mi a sima függönyre csiptettük fel végül a vékony fodros felső részt. igy sem rossz..
2010. júl. 11. 10:35
 4/4 anonim válasza:
Ne haragudjatok, hogy kérdezek, de ilyet szeretnék én is, sajnos a nevét nem tudom a buggyos résznek. Milyen karnis kell ezekhez, ha nem akarom, hogy a karika és csipesz látsszon?
2013. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!