Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehetek lakberendező?

Hogyan lehetek lakberendező?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 évben szerencsém volt 3teljes lakást berendezni (a szüleim is egyszer es én is kétszer költöztem) es sokan dicsérik hogy jól gondoltam ki hogy mi illik mihez és egyebek.Hogy lehetek lakberendező?Egyébként ez hogy megy?Emberek felkeresik a lakberendezőt hogy van egy háza amit rendezzen be vagy hogy?Mert ha így akkor nem lehet olyan sok dolga a lakberendezőnek.
2019. júl. 19. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen OKJ képzés, de én biztosan nem bíznám ilyen emberre se lakó- se üzleti ingatlan berendezését. Egy építész-, belsőépítész sokkal jobban átlátja a funkcionalitást és formatervezést - ráadásul amilyen nevetséges órabérük van ma ezen a területen a mérnököknek még nem is feltétlen drágább.
2019. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Készítsen látványterveket 3D-ben egy akár még meg sem épült, csak terveken létező lakáshoz, ilyesmik. Annyi teendője van, amennyit csinál magának, ha van elég ügyfél és igényes munkát akar végezni, akkor lehet hogy akár nem is elég rá napi 8 óra.

Amúgy érettségi után OKJ képzésen oktatják (most még, aztán lehet hogy azt is szétcseszik...)

Gyakorlatilag "belsőépítész light", annyia különbség, hogy falakat nem helyezget át, nyílászárókat nem tehet be és nem helyezhet át, amit egy belőépítész viszont megtehet (statikussalegyeztetve)


Hogy milyen látványtervekre gondolok:

[link]

2019. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!