Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A területvédelmi önkéntes...

A területvédelmi önkéntes tartalékosoknál jelentkezéskor mitől függ a rendfokozat?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni ÖTT-nek és érdekelne hogy jelentkezéskor mi alapján jár rendfokozat.

Ami számíthat:

2000-ben voltam sorkatona 9 hónapig.

Később Informatikus Mérnökként főiskolát végeztem, tehát felsőfokú végzettségem van.


(Érdekelne hogy van ez, mert olvastam, hogy mindenki közkatonaként kezdi, közben meg csomó olyant ismerek aki egyből őrmesteri, sőt van aki hadnagyi rangot kapott.)

Köszönöm a válaszokat



2019. nov. 9. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
B.T. es Dr D.K. + Dr K.Z. - majd osszerakod az alez urakat ha tudod
2019. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És ha én jelenleg egyetemen tanulok az számít valamit a rendfokozatnál vagy csak a kézhez kapott végzettség?
2019. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vegzettseg. Tiszt csak akkor lehetsz ha diplomad van. Bar a 22 eves allamtitkar csajszi utan nem tudok mit mondani, biztos van kivetel ;)
2019. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!