Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ugye azt mondják hogy ez a...

Ugye azt mondják hogy ez a hosszú békeidő egy hatalmas vihar előtti csend. Még megélhetem ezt a vihart ha most vagyok 24 éves?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Jön a 3. vh mo. meg olyan gyenge kis sz*r hogy az egész országot 10 perc alatt szétgyalázza bármelyik ország.
2019. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1: Ez egy hatalmas közhely.

2: Mai napig vannak háborúk, ha pityüm-pityüm, meg a durr-durr hiányzik a gyerekkori álmaidból, menj NÁTÓ katonának közel keletre.

2019. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nukleáris fegyverek miatt ugyanúgy képtelenség egy 3. világháború, mint a hidegháború idején. Sőt, ma már a gazdasági összefonódások is túl jelentősek.
2019. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Ugye azt mondják hogy ...." Igen. A huhogok, akik mindig hintik a "bölcsességüket" ahelyett, hogy örülnének a térség (mert azért a világban vannak háboruk!!) békéjének.
2019. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a következő nagy háborút a pufokokkkkkal vívjuk majd meg és azok sajnos mindenkit análisan analizálnak
2019. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 10éven bellül mondok egy kissebb világháborút
2019. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos simán. A kereskedelmi háború már ennek az előszele.

Ha nem atomhatalmak között lenne a konfliktus, már el is kezdődött volna a háború.

2019. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehetetlen előre megmondani. Ha ez ilyen egyszerű volna akkor a háborúk nagyrészét megelőzték volna. Az is lehet hogy éppen ebben a pillanatban valaki kiadja a parancsot felesleges ezen gondolkodni az igazság az hogy a világ 5 perc alatt képes megbolondulni
2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Még megélhetem ezt a vihart ha most vagyok 24 éves?"

A közelmúltban két szomszédos országban is háború dúlt. Nem politikai beszólogatások, hanem igazi háború, hullákkal, romokkal. Egyelőre elégedj meg ezekkel.

2019. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most ezt a úgy érted, hogy a végét megérheted e annak a hatalmas viharnak, ami szerinted lehetséges?

Vannak kétségeim...

2019. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!