Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mire kell számítani a holnapi...

Mire kell számítani a holnapi napon?

Figyelt kérdés

Írták több felületen, hogy katonák lepik el holnaptól hazánkat. Ez alatt mégis mire számítsak?

Kell számítani általuk közúti ellenőrzésekre? 150kmt kell holnap megtennem magán ügyben, de tartok attól, hogy ha leellenőriznek valahol az otthonomtól távol és a lakcímkártyám alapján beazonosodik, hogy messze lakom akkor visszafordítanak.

Valaki esetleg tudja, hogy miből kifolyólag vezénylik ki őket országszerte?



2020. márc. 19. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

140 cég irányítását veszi át a honvédség, szerintem ezzel van összefüggésben.

Nincs kijárási tilalom, nem fognak sehonnan visszafordítani. Oda mész, ahova akarsz.

2020. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, így már világos, köszönöm szépen :)
2020. márc. 19. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem veszik át az irányítást, csak kimennek és szükség esetén, ha az adott vállalat nem tudja ellátni, akkor vehetik át, de csak úgy tudják átvneni, ha vannak tanácsadók is. Szerintem az Atomerőmű kezelését átveszik egyedül? Dehogy is. Amúgy ezeket a helyszíneket inkább biztosítják.


A katonák meg az utcán.. Nem sokat fogsz látni. Nincs annyi katona, hogy mindenhova jusson. Inkább a fő helyeken lesznek: ilyen mint a megyei kórházak szerintem.


Avagy egy másik lehetőség, hogy a városok szélére mennek ki, és ha esetleg egy kijárási tilalom lenne amelyben senki se hagyhatja el a saját városát, csak munkavégzés esetén akkor a katonaság koordinálná ezt, de ahhoz már ugyebár kint kell lenniük.... persze ha egyáltalán lesz ilyen.. hogyha nem lesz sok megbetegedés, és kordában tudják tartani akkor nem lesz értelme a kijárási tilalomnak, de ha hogyha hírtelen megurik a beteg száma akkor elképzelhető, hogy bevezetik.

2020. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Semmire, gondolom a nyugdíjasokat, és a diákokat fogják jobb belátásra bírni, ha kóborolnak
2020. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Még nem hallottam olyat,hogy cégek vezetésébe szolnak ble!
2020. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Agyonlőnek.
2020. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezek stratégiakig fontos cégek, nagyrészük energia cégek. Ez a biztonságérzet nővrlése miatt fontos.
2020. márc. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Minden országban ez a szokásos protokoll vészhelyzetben, nem fogják átvenni a cégek irányítását csak ha muszáj beavatkozni - a mi érdekünkben! Gondolom te is szeretnéd, hogy legyen áram, ivóvíz, csatorna stb.

Amíg nincs kijárási tilalom vagy nem kezdesz el ribilliózni az utcán addig nem fognak hozzád szólni a katonák.

2020. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!