Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédséghez hogyan lehet...

Honvédséghez hogyan lehet elmenni polgári alkalmazottnak?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok, egyenlőre nincs kitartásom ezen változtatni. Viszont úgy tudom nem hátrány ha ce jogosítvánnyal rendelkezek, egyik vizsgámon pont beszélgetett két katona srác, hogy mennyire jó ha meglesz ez a jogsi. Arra gondoltam ha a fizikai alkalmasságit nem tudnám megcsinálni , biztos van lehetőség menni oda sofőrnek. Jól vélem? Javítsatok ki ha nem.
2020. márc. 25. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul véled, a járművezetők (de még a karbantartók is) többnyire ugyanúgy hivatásos állomány tagjai, van fizikai alkalmassági, meg kell csinálni az alapkiképzést. A szállítási feladatokat saját erőforrásaival oldja meg a sereg.

Egyébként milyen lenne egy külföldi misszióban, hogy ááá gyerekek ugyan lövi a konvojt a talibán de én csak vezetek rám nem fognak lőni :)

Ettől még felvesznek polgári alkalmazottat is, de ahhoz nagyon spéci tudás kell, érdeklődj a toborzóirodákban.

2020. márc. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van. A szállító századoknál általában van civil sofőri hely. Bemész a toborzóba érdeklődni.
2020. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!