Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A koronavírus miatt a katonai...

A koronavírus miatt a katonai rendészek miért járőröznek?

Figyelt kérdés

A hivatalos megfogalmazás szerint ez növeli a lakosság biztonságérzetét. Nagyon sok embernek éppen ellenkezőleg.


Ezek hivalkodó módon automata fegyverrel, a ravaszon tartott ujjal mászkálnak. Ez nem terrorhelyzetben volna ésszerű?



2020. ápr. 3. 11:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%
Hőkamerával pásztázzák a népet! Oszt aki lázas annak lesz nemulass!!!!
2020. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

Alapbol nem tudják sehonnan. Nincs sárga csillag vagy piros papír.

De van nyilvántartás mindenkiről aki karanténba van, önkéntes és kötelező is, napi random ellenőrzés többször is.

Aki nem bír magával, az csak büntit kap alapból, de voltak akik a kórházból próbáltak szökni.

2020. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
43%
#22 ezt én értem, de a kérdésre volt a válaszod, hogy azért jó, hogy kint vannak a katonák, mert azokat elfogják, akik megszöknek a karanténból. De mivel fogalmuk sincs a katonáknak ha ránéznek valakire, hogy az most karanténból szökik-e éppen, ezért továbbra se jó indok arra, hogy Magyarországon miért jó az, hogy fegyveres katonák járőröznek.
2020. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%

A gond az hogy nincs eleg rendor jarorozni. Tehat a hianyzo embereket a katonak toltik ki. A puszta jelenlet meg nehany trogernek el tudja vennni a kedvet.

A katonanak meg a fegyver a felszerelesehez tartozik. Ezert van nala a fegyvere, es nem egy sepru vagy egy rozsaszin ridikul.

2020. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Keveset tudunk a háttérről. Nem illik kérdésre kérdéssel válaszolni, mégis felteszem a "költői" kérdést: vajon áprilisi tréfa, ami itt olvasható?

[link]

2020. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

Aki volt valaha katona, annak sok intézkedés gyanús okokat ébresztett benne. Kaptam egy emailt, melyben egy GRU tiszt, az orosz fegyveres erők hírszerző központjának ezredese az alábbiakat mondta márciusban:A „járványt“ nem eü. szempontból kell megítélni; a szó maga (epidémia) most hazugság (ld. egyéb elhalálozások naponta). Kínai tudósok bizonyították, hogy a vírus mesterséges alkotás; egy speciális, globális, stratégiai műveletről van szó, a kulisszák mögötti világ vezérkari irányításának hadgyakorlata, hátterében a cionista pénzügyi körök állnak (a globális médiájukkal).Céljai:teljes ellenőrzés megszerzése az emberiség (= bolygó) felett,a népesség csökkentése (végcél: max. 1 milliárd ember! ld. iránykövek Georgia államban),a pénzügyi buborék (levegőpénz) leeresztése,az USA konkurenseinek likvidálása (= Kína és Nyugat-Európa; Oroszország feldarabolása). Prognózis: Oroszország szembe tud(na) ezzel szállni, de amíg nem szabadul meg a saját belső parazitáitól, a többivel is bajos leszámolni. (Ez minden nemzetre érvényes.) Oroszul értők számára itt a link:(8 millió ember tekintette meg.)

[link]

2020. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki volt valaha katona, annak sok intézkedés gyanús okokat ébresztett benne.

Voltam, es jelenleg is vagyok. Megsem ebreszt bennem semmi gyanusat az intezkedes.

2020. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
22%
Normális ember nem megy katonának/vagy leszerel
2020. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
91%

#29, Ígérem holnap leszerelek ha szerzel olyan melót ami videken 250 ezer felett fizet, ad szolgálati lakást, 38 nap fizetett szabit, es nyugdíjba mehetek 48 evesen.

Biztos én vagyok a hülye hogy nem akarok egy gyárban robotolni minimálbérért 65 éves koromig...

2020. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk tanulj és kereshetsz többet, a dupláját is😉
2020. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!