Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Néhány történet a hadseregből?

Néhány történet a hadseregből?

Figyelt kérdés

Főként jelenleg is szolgáló, vagy leszerelt emberek történeteire lennék kíváncsi, de persze örülök azoknak is, akik mások által mesélt történetet osztanak meg.

Kíváncsi vagyok milyen viszonyok vannak ott, mire lehet számítani egy hivatásos katonaként.

Jó magam is katonai pályára készülök, tervezek majd misszióra is menni, esetleg efféle történetek is jöhetnek.



2020. ápr. 24. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz hallani, amikor Toldi fel kezzel tartotta a petrences rudat es utana a kiraly katonaja lett, avagy amikor Kinizsi Pal malomkovon kinalta a vizet es O is a kiraly katonajava lett ... mint lathatod, a karrier lehetosege nyitott ebben a temaban :)
2020. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tekints ra mint munkahely, kevesebbet fogsz csalodni.

Szamitani barmire lehet. A lazatol a szigoruig, a jofej kollegaktol a bunko tisztekig. Nincs 2 egyforma alakulat.

2020. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Neurotech ***** válasza:
31%
Ha szerencsed lesz egyszer egy gyoztes csapatban leigazod az ellenfelet akkor barmelyik csajt megdughatod akaratuk ellenere is 😉
2020. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Lötèr biztositàs fegyverrel löszer nèlkül. + utelàgazodàsnàl mindenfelöl jöttek ès mentek.
2020. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát hogy csak papíron létezik, ez egy nagyon szomorú történet ☹️
2020. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már leszereltem, az átkosban voltam katona másfél évig. Másfél évig részeg voltam. Egyfolytában. Ez az én történetem.
2020. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Reméelm ismered az igaz magyar történetet, hogy mindenki katonának születik, de akad, aki továbbtanul.


Lefordítom magyarra a kedvedért, csak a műveletlen tuskók hiszik azt, hogy katonának állni jó. Vagy vicces.

Egyéként megsúgom... patkány dolog.

2020. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Er Peti hal a szatyorban videót nézd meg
2020. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-es te is egy önimádó irodista kis kocsog vagy nem több... Minek él az ilyen kis életképtelen nyomorék azt nem tudom...
2020. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!