Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van lehetőségem folytatni az...

Van lehetőségem folytatni az edzésemet katonai alapkiképzés alatt?

Figyelt kérdés
Május 18-án vonulok be a Bakony laktanyába Várpalotára kiképzésre. Van egy napi rutinom, 4:30-as keléssel és reggeli futással. Nem szeretnék megválni tőle mert rengeteget segít minden téren. Lesz lehetőségem ezt folytatni?
2020. máj. 12. 05:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Akik itt a különcködédést írták, nyugodjanak meg, tudom hogy működik a honvédség, szükségtelen bemutatót tartani róla. "


Először szólok hozzá, csak egy megjegyzés: ha ez így van, kérdésed targytalan, hiszen akkor tudnád rá a választ. Te a katonaságba készülsz, míg a legtöbb gyakoris válaszadó gondolom nem. Mégis tőlü(n)k várod a megfejtést, és a kérdés is azt sugallja, hogy neked ez valamiféle újdonság.

2020. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jogos, alapkiképzést kellett volna írnom, nem honvédséget. Mint látod, az alapkiképzést is hiányosan ismerem, mert ez pl nem tudom. Januárban amikor voltam, ilyen helyzet nem állt elő, és egyáltalán nem volt eszemben ilyet megkérdezni a kiképzőktől.
2020. máj. 12. 09:43
 13/15 A kérdező kommentje:
De hasonló kérdést sem találtam, vagy csak elkerülte a figyelmem, hogy miket van lehetőség csinálni ha ébresztő előtt kelek.
2020. máj. 12. 09:44
 14/15 anonim ***** válasza:
10# Vicces ez a rosszmájú "törzsfőnökurazás", a hadseregben az ilyen cinizmusnak nem nagyon lesz helye, ugye tudod? Nem hívhatsz majd akárkit annak, aki épp neked nem tetszően szól vissza. A különcködést jól írják, a hadsereg egy kollektív kiképzés, sem az egyén véleménye, sem napirendje nem mérvadó. Alapvetően a parancsok teljesítéséről és a tekintélyelvű rendszer elsajátításáról és tiszteletéről szól.
2020. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Látom nem igen megy ez ma. Mégegyszer leírom, voltam alapkiképzésen, nem csináltam végig, de sem a parancskövetéssel, sem a fizikai állóképességemmel nem volt baj. Pszichológián ért egy kudarc, miután erős önbizalomhiánnyal alkalmatlant kaptam, amit azt hiszem azóta leküzdöttem. De ez teljes mértékben az én saját problémám. Kedves utolsó, és bárki aki ilyeneket írna: spórold meg a saját időd és le se írt ezeket a marhaságokat, mert nem erről van szó.
2020. máj. 12. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!