Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Idegenlégió-dohányzás?

Peti122333 kérdése:

Idegenlégió-dohányzás?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi az idegenlégióban lehet e dohányozni? Ha igen van erre külön ideje az embernek, van e valamilyen szabályozás napi hány szálat lehet stb, mert jövőre készülök menni, Előre is köszönöm a válaszokat.

24/f



2020. máj. 18. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora májer már, hogy az idegenlégióba akar menni, de csak akkor ha lesznek olyan szivesek és megengedik, hogy dohányozzon.
2020. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, szerintem én normálisan tettem fel a kérdést, ha ennyire unatkozol hogy névtelenül szólogatol be a kérdezőknek és látni hogy ezt élvezed ráadásul úgy tűnik el is hiszed magadról hogy te vagy az... :) feküdj le jó éjszakát, én azért tettem fel a kérdést mert még van egy kis időm ami alatt ha kell le tudom tenni a cigit ;)
2020. máj. 19. 00:27
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A kiképzés alatt annak örülni fogsz ha enni-inni-...ni lesz időd, nemhogy dohányozni. Ki fogod úgy köpni a tüdödet, hogy eszedbe sem fog jutni rágyújtani.
2020. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, bár egyes helyeket mint például a "castel" ben engedélyt kell kérni rá de amúgy nincs betiltva
2020. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a valaszt :D
2020. máj. 20. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Elméletben nem tiltott, de hidd el elérik, hogy az alap kiképzésed alatt ne nagyon akarjál cigizni. És erre saját magadtól fogsz rájönni már a farm után. Miután esetleg már egy misszióig eljutottál, pöfékelhetsz kedvedre.
2020. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!