Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van értelme jelentkezni a...

Van értelme jelentkezni a honvédségbe akár polgárinak dagadtként?

Figyelt kérdés

Dagadt vagyok, 130 kiló meg olyan 168 - 172 magas ( nem emlékszem, most nem is találom a mérőszalagot 2 éve valahogy így mértek a suliba mérlegem meg van:)


Annyit értem el eddig, hogy van egy érettségim , egy targoncás okj-m meg bce jogosítványom ennyire futotta, valami 85-90 körüli az iq-m ,szóval nekem ez már nálam nagy szó, érettségi.. általános iskolás tanárom el sem hitte.


Érdemes megkérdezni vagy inkább hagyjam? Elsőre azért itt is kérdezem mert ez nekem nagyon kellemetlen, félek, hogy kiröhögnek, aztán elzavarnak mint az állás interjúkon ( egyikre be sem engedtek, mondták betelt, menjek haza )


Kérlek, ne vegyétek ezt a kérdést rossz néven, tényleg elnézést, de hetek óta ezen gondolkodok.



2020. júl. 12. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs. Fizikai felmérő van, de gondolom, hogy kórosan elhízottként nem tudod teljesíteni.
2020. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

A polgári az polgárőrt jelent?

Talán oda nincs komolyabb követelmény, mert (nem diszkrimináció) de csak túlsúlyos embereket láttam.

A honvédségnél is vannak tartálytestűek, de ott meg is van a kötelező fizikai követelmény.


Igazából neked kell tudnod mit bír el a tested, és ha úgy van, a lelked. :)


Viszont, ha elég motivált vagy, és érdekel a téma, akkor kezdd el a sportot, kis kardió, futás, stb...

2020. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fizikai felmérést nem fogod tudni teljesíteni, azért nem fogsz bekerülni.

Ha már bent lennél és úgy híznál meg, az is más lenne, sok dagadt van ott is, de így nem igazán van esélyed.

2020. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eme.


[link]


Azért köszönöm. :)

2020. júl. 13. 00:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, de a ekkora a túlsúlyod és nem izomban akkor el fogsz bukni a fizikai erőnlétin. Bár már lehet a szimpla orvosi vizsgálaton ami az erőnléti felmérést megelőzi azt mondják a vérnyomásodra hogy meg se próbáld (nem akarnak a 3200 méteres futás után hordágyon cipelni). Szóval előbb szedd magad rendbe fizikailag - már csak a saját egészséged miatt is.
2020. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2020. júl. 13. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fogsz bejutni.

Van ismerosom aki kb 100 kiloval jelentkezett. Mikor visszautasitottak azt mondta hogy de hát a dolgozok egy resze koverebb mint ő.

Azt valaszoltak hogy azok már bent vannak, ő meg nem lessz.

De ha edzel van meg eselyed. Masik ismerősömet is elvagtak fizikain, kicsit osszeszedte magat, masodikra sikerult.

2020. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!