Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak szerintem kár, hogy...

Csak szerintem kár, hogy Németország elvesztette a második világháborút?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 16:47
1 2 3 4 5
 1/43 TR75 ***** válasza:
77%
Nem, vannak más nácik is.
2020. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
62%

Pedig most valahol Szibéria felé élhetnél ha magyar vagy 😔 mert ez volt a tervük a magyarokkal...

Persze ha a felmenőid ott is találkoznak egymással.

2020. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
37%
Az #1-hez képest egy másik alternatíva, fogalmad sincs, miről beszélsz. Na ebből az esetből jóval több van.
2020. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 meszike91 ***** válasza:
51%
Nem vagyok híve a mai világnak se, de a hitleri Németország jó hogy elbukott. Más országok is követtek el szörnyűségeket, de csak a hitleri Németországnak volt ez a fő ideológiája.
2020. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is, és minden történelmet ismerő, gondolkodni képes ember szerint kár. Ha Németország nyert volna, most gyakorlatilag nem lenne bűnözés, és mivel a bankokat, multikat, kormányokat nem azok irányítanák, akik most (hiszen az ő felmenőiket kiirtották volna), sokkal több pénz maradna az embereknél, és magasabb lenne az életszínvonal. Nem lett volna szovjet megszállás sem, ami nekünk külön előny. Nem utolsó sorban pedig megtarthattuk volna a visszacsatolt területeinket.

Amit a 2-es ír, az hülyeség, nem volt ilyen tervük a náciknak a magyarokkal. Hitler a magyarokat a kultúramegtartó népek közé sorolta, ami azt jelenti, hogy békén hagyott volna minket.

2020. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 TR75 ***** válasza:
92%

#4

Hát, azért a Szovjetunióban sem volt fenékig tejfel az élet...

2020. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%
Kár, mert ha győzött volna, akkor a második bécsi döntés során visszakapott területek megmaradtak volna Magyarországnak, a ruszkik sem tették volna tönkre hazánkat, mert nem jöttek volna ide.
2020. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%

#5 gondolom hallottál már a keleti eletter emeletről? Ráadásul Hitler a mein kampfban írt arról mennyire utalta a magyarokat. Szolgált velük a Monarchia seregében az első világháborúban.

Ja és nehogy már azt gondold, hogy a németek nem hozták volna létre embereket kizsigerlő bankokat és rendszereket. Most is van nekik és ez nem egy zsidó sajátosság. A náci kormány hatalmas kölcsönöket adott a polgároknak, hogy a kamattal fizessek vissza a maguk által felvett hiteleket. Saját népüket nyúzták meg azontúl, hogy mindenüket elvették a Németországi zsidóktól. Hasznot meg küldték vissza New Yorkba ahonnan a segítséget kapták. Egyszóval nemetektől vették el a pénzt, hogy amerikai zsidóknak tejeljenek.

2020. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%

#8 Olvastam a Mein Kampfot, úgyhogy nem jött be a hazugságod. A magyarokról annyit írt benne Hitler, amit már említettem, hogy a kultúramegtartó népek közé tartoznak. A keleti élettér-elmélet pedig elsősorban Lengyelországot és a Szovjetunió nyugati részét foglalta magába.

A második világháború előtti években Németország példátlan gazdasági fejlődést mutatott, és ez elsősorban éppen annak köszönhető, hogy kivonták a gazdasági életből a zsidókat.

2020. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
67%

Tipikus magyar hozzá állás. Kiírtani mindenkit, havi pár ezer forintért meg egy kis területért.

1-2 "ember" fel se fogja hogy mennyire undorító.


Hitler esélytelen volt. Már akkor vesztett amikor elkezdte.

2020. szept. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!