Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért mondják, hogy viszonylag...

Miért mondják, hogy viszonylag képzettek a terroristák?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt hallani, hogy katonailag képzettek az európában merényleteket végrehajtó terroristák. Akkor miért nem hatékonyabbak? Nekem mint fegyvert soha nem használónak, rohadt amatőrnek tűnik 4-5 áldozat egy zsúfolt városban, AK-47 használatával. Annyi szerintem bárkinek menne. Hozzátenném, nem is kívánom hogy "jobbak" legyenek...

Vagy ez egy teljesen hatékony aránynak számít?


2020. nov. 5. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

"Akkor miért nem hatékonyabbak?"

Nem elég ennyi merénylet is? Lehet talán kevés az utánpótlás, szerencsére.

2020. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem tudsz róla még hatékonyak. Európában napi négy öt gyilkosságot követnek el. Az azért nem kevés.
2020. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már volt a kezükben fegyver, a felvételeken látszik hogy nem először használják. A Hedbo merényletnél látszott hogy a két terrorista un. tűzpárban dolgozott, nem először voltak éles helyzetben. Az áldozatoknak meg van egy olyan szokása, hogy ha lőnek rájuk akkor menekülnek / távolodni próbálnak / földre vetik magukat, ha lövéshangokat hallanak valahonnan akkor az ellenkező irányba futnak. A bécsi merénylet nem zsúfolt belvárosban történt, nem tömegben, volt tér elhúzódni.
2020. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Igazad lehet, szerintem sem képzettek.


#3-nak:


"volt tér elhúzódni."


Bár én sem vagyok egy profi, de ha AK lenne a kezemben és gyilkolászni akarnék, akkor kb 30 méteres körzetben te nem húzódsz sehová! Az AK még a 8mm-es kazánlemezt is úgy viszi át, mint ha mi sem történt volna!

2020. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

#4 vagyok:


Lebújsz például egy kocsi mögé?


A kocsin keresztül szedlek le.

2020. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Bár én sem vagyok egy profi, de ha AK lenne a kezemben és gyilkolászni akarnék, akkor kb 30 méteres körzetben te nem húzódsz sehová! Az AK még a 8mm-es kazánlemezt is úgy viszi át, mint ha mi sem történt volna!"


Az ilyek szoktak nálunk a lőtéren 5 méterről is mellé lőni. Ez nem olyan rohadt egyszerű ám.

2020. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#4, #6-nak:


Az "ilyenek"?


Maradjunk annyiban hogy összetévesztesz valakivel. :)


30 méteren belül, egy gépfegyverrel, egyes lövéssel szednélek le. Nem pazarolnám a lőszert.

2020. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!