Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 8 általánossal mennyire...

8 általánossal mennyire merész bele vágni a katonaságba?

Figyelt kérdés

Jelenleg tizedikes tanuló asztalosnak tanulok (jövőre végeznek)

De arra gondoltam, hogy jeknetkezem katonának.

Mennyire biztos az, hogy katonasánál egészen nyugdíjamig tudok dolgozni a anélkül, hogy elküldenék?


2021. jan. 12. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:

*Katonaságnál

*Anélkül

*Elküldenének

Sorry a billentyűzet írta át.

2021. jan. 12. 20:52
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűbb hogy te magad akarnál menekülni onnan.
2021. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, hogy 8 általánossal rendfokozat nélküli lehetsz csak, bár ez lehet változott már. (kb 3 éve nézegettem) A hiedelmekkel ellentétben nagyon nem keresnek jól a közkatonák. Én inkább javasolnám, hogy az iskola után csinálj egy 2 éves érettségi felkészítőt és érettségizz le. A civil életben is helyt lehet állni, a katonaság nem jó menekülő út.
2021. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy tudom, hogy katona, rendőr, tűzoltó stb. szakmához követelmény az érettségi.
2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerződéses állományú lehetsz érettségi nélkül. Mivel fix idejű szerződésről van szó ez nem nyugdíjas állás.
2021. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy mentem és már 13 éve vagyok itt.

31/f

2021. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!