Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy egész hátas tetoválást 17...

Egy egész hátas tetoválást 17 évesen varratni nem túl merész? (lent)

Figyelt kérdés
Fekete fehér szép fog látszani amit akarok, csak mível ez egy minta, így nem fog nyúlani ahogyan növök vagy nem változik a bőröm még? Eléggé nagy darab vagyok!:) Aki ért valamennyit hozzá csak az írjon! Előre is köszi!
2013. febr. 26. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom ezeket a fajta tetoválásokat apránként csinálják meg. Van egy ismerősöm aki hobbi szinten csinálgat ilyeneket, nekem igaz nincs tetoválásom, nem is akarok a bőröm miatt, mert elég pocsék bőrtípusom van, de úgy tudom még olyan 222 éves korodig növésben lehetsz és meg eshet hogy még fog nyúlni a bőrös, igaz hogy alig 1 centit de azért egy nagyon igényes tetoválásnál megfog látszódni én szerintem.

Szerintem beszélj egy tetoválóval hogy ő mit gondol, lehetőleg olyannal aki megcsinálná, és vele is akarod megcsináltatni, mert akkor csinálhatjátok azt hogy először csak nagyvonalakba teszi rád, aztán apránként folytatja tovább mindig egy kisebb részt, és akkor még ha nyúlik is a bőröd de kevésbé fog meg meglátszódni ha kész lesz, mert így még lehetne rajta igazítani is stb...

2013. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!