Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orbán Gáspár pár hónapos...

Gábordegábor kérdése:

Orbán Gáspár pár hónapos katonai karrier után közpénzből mehetett 1 elit Angol katonai akadémiára.Nemrégen volt Trianon 100 éves évfordulója.Anglia tevékenyen részt vett Magyarország feldarabolásában.Hazaárulónak lehet tekinteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 23:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ő lesz az új Hunyadi
Zseniális katona
Én is lehetnék engem is támogatna az ország
Kinőtte a magyar honvédséget
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Ostobaság. Minden felsőfokú iskolát végző első diplomás állami pénzből tanul. Aki pedig többet akar, az ösztöndíjra pályázhat és továbbtanulhat.

A katonaságnál is így megy.

NATO-tagország vagyunk. Bizonyos kötelezettségeknek eleget kell tegyünk. A legtehetségesebb katonák pályázhatnak továbbképzésekre. Orbán Gáspár sportolt, tehát a fizikai képességei predesztinálták arra, hogy pályázzon.

Az elméleti tudásából pedig már számot adott.


Tehát Orbán Gáspárnak analfabétának kellett volna maradnia, őt diszkriminálni kellene, minden magyar fiatal tanulhat állami pénzen, csak ő nem, mert ő a gyűlölt Orbán Viktor fia?


Azok kritizálják, akik anyám asszony szoknyáján és apám asszony bankkártyáján élősködnek, tápos-csápos, ceruzaujjú, csapott vállú, teletetovált, ápolatlan, lógó fenekű gatyás semmittevők.

2021. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, azok kritizaljak akik tudjak hogyan kerult oda a nemregiben meg vallasi szektat vezeto orban-poronty. Apuci szabadulni akar a felbolond fiacskajatol, hogy ne legyen itthon szem elott, ne lehessen vele tamadni, zsarolni. Gondolta a Sandhurst eleg messze van hogy legalabb arra a fel evre eltunjon Gazsi.
2021. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Ez megint tényleg tipikusan az a kérdés, hogy jaj.

Van baj Orbánnal meg a többivel, de ez ahhoz képest....

2021. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

"Minden felsőfokú iskolát végző első diplomás állami pénzből tanul"


Ez már hazugság, bizonyos személyek tanulnak állami pénzből, mivel eléggé drasztikusan megvágták az állami férőhelyek számat pár éve.

2021. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a durva, hogy milyen ösztöndíjat kapott, hanem hogy

1. Egy volt vallási vezető letehette a katonai esküt.

2. Két hónappal az eskü letétele után már megkapta az ösztöndíjat.

2021. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy az, hogy jelentkezni lehet az egy dolog.

Más dolog, hogy ki jut ki.


Aki szerint pedig a focisták egy szinten vannak a katonákkal, azok nézzék meg a debreceniek erőlködését a kondiba.

2021. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, engem pl. tökéletesen hidegen hagy, hogy jogosan, vagy nem jogosan ment ki tanulni. Se neked, se nekem nem lesz jobb tőle...
2021. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Az megvan, hogy épp az angolok és franciák tiltakoztak leghevesebben Magyarország feldarabolása ellen?
2021. jan. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

#8


Hogy mi??? :D


A franciák és a kisantant hatalmak intézték az egészet. Anglia nem támogatta, de nem is ellenezte. Mindenki cserbenhagyta a magyarokat.

2021. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki Angliában tanul akkor hazaáruló? jujujj. És ha én egyszer Romániában egy hajléktalan bácsinak adtam pénzt akkor mi vagyunk? Az emberiség ellensége?
2021. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!