Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mechatronikai mérnöki diplomáv...

Mechatronikai mérnöki diplomával, érdemes a Honvédségnél szolgálni?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy akkor nemsokára végzek az egyetemen. Szeretnék "szakmában maradni". A egészségügyleg hála Istennek rendben vagyok, rendszeresen sportolok. Az lenne a kérdésem, hogy van-e szüksége a Honvédségnek mechatronikai mérnökre, és ha igen, milyen területen és kb mennyi fizetést adna?
2021. febr. 15. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy pontosan milyen részterületére gondolsz egy mechatronikai képzésnek, de alapvetően igaz, a Honvédség számára hasznosítható papírról beszélünk. Diplomával hadnagyként kezdhetsz, ez 300 nettót jelent kb
2021. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Igen! A seregnek elég nagy szüksége van mérnökökre, így mechatronikaiakra is. A kezdő fizut ld. fent, de nagyon sok mindentől függ a pontos illetmény (pl. hogy pár év múlva tudsz-e menni misszióba, na az nagggggyon jól fizet).
2021. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A diplomádat biztosan elismerik, azonban tudnod kell, hogy ilyen végzettséggel a civil életben jóval több a lehetőséged.


Ha a kalandvágy, vagy a kötött szabályok iránti igényed hajt akkor jelentkezz katonának, ha enélkül meg tudsz lenni, akkor keress polgári szakmát. (Mondom úgy, hogy én sem vagyok civil)

2021. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!