Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes pályaváltá...

Szerintetek érdemes pályaváltással autóelektronikai műszerésznek tanulni?

Figyelt kérdés
Gépészmérnökként dolgozok 2-3 éve és úgy néz ki, hogy nem találtam meg benne a számításaimat. Szerintetek érdemes lenne 28 évesen elkezdeni egy új szakmát tanulni esti képzésen? Egyrészt bele is vágnék mert érdekel de másrészt pedig úgy érzem, hogy már kicsit elkéstem ezzel. Szerintetek érdemes lenne ebbe bele vágni? Jól lehet ezzel keresni? Hiány szakmának számít?

2020. febr. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már van gépészmérnök diplomád, nem értem miért tanulnál szakképzésen.


Ha rájöttél, hogy inkább az elektronika érdekel, iratkozz be egy Msc vagy akár Bsc villamosmérnök képzésre. Bsc képzésen biztos hogy egy csomó tantárgyat el is tudnál ismertetni (matek, gazdasági tárgyak, stb.) így 7-8 félév helyett be tudod fejezni 4-6 félév alatt.

2020. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A villamosmérnöki képzéshez kevés vagyok, valamint nekem hiányzik a szerelés, hiba keresés és szeretnék vállalkozóként dolgozni ami gépészként lehetetlen. Az egy helyben ülős irodai munka sem nekem való...

Régen sokat gondolkoztam azon, hogy melyiket válasszam a kettő közül de sajnos a mérnöki képzést választottam.

2020. febr. 4. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért késtél volna el?


Ha van esti képzés iratkozz be, de hogy bejön-e neked anyaligal azt senki nem tudja meg azért a mérnöki munka után downgrade szerintem

2020. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sok mérnöki dolgot így sem csinálok, ezért is ábrándultam ki belőle. Csak félek, hogy kidobott pénz lenne a tanulás mert már nem tudnék tapasztalatot szerezni.
2020. febr. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!