Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kínának mennyire lehet erős a...

Kínának mennyire lehet erős a hadereje?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a világ egyik legerősebb hadserege Kínáé. Ők is szoktak katonai felvonulásokat tartani hogy csillogtassák haderejüket, például ilyet: [link]


De a valóságban mennyire lehet erős a kínak hadsereg? Valóban a világ legersebbje, vagy ki vannak tömve makettekkel rendesen?



2021. márc. 11. 14:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Oroszország és Indiat mért nem mondod hogy le tudná gyözni?
2021. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Láttál te már bármilyen orosz terméket? Én még nem
2021. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%

Egy NATO+USA vs Oroszország+Kína+(Japán) párharcban szerintem egyértelmű,hogy ki nyerne.

Nem is értem,hogy az USA miért harcol Ázsia destabilizációjáért....

2021. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ki nyerne?
2021. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

#24


Szerintem Oroszország hadereje erősebb,mint az USA-é,Kínáról pedig alig tudunk valamit,Japán szintén zenész.

Egyértelműen a jobboldali tömb szerintem.

2021. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

#23, #24: Valóban egyértelmű. Egy ilyen háborúnak nem lennének nyertesei. A modern civilizáció összeomlana, maradványai föld alá ásott vájatokban próbálnák átvészelni a talán évszázadokig is eltartó nukleáris telet.


#25: Az USA hadereje Oroszországé előtt jár. Fejlettebb a technikája. De ennek nincs túl nagy jelentősége abból a szempontból, hogy mi lenne egy párharcból. Hacsak valamelyik országot nem kezdi el vezetni egy háborúmániás őrült, akkor nem is lesz párharc. Ha valahol egy háborúmániás őrült hatalomra kerül, akkor a világon majdnem mindenkinek konyec, a többiek meg bujkálhatnak a föld alatt hetedízig.

2021. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 MolotovPunk ***** válasza:
54%
Japán USA szövetségese,plusz Ausztrália,Dél Korea és India is barátja Amerikának.Szoktak együtt hadgyakorlatokat tartani.A kínai orosz barátság pedig csak látszat barátság.Kína már régen feni a fogát orosz területekre...Összességében amúgy még mindig USA áll az első helyen technikailag és katonailag is emellett több szövetségese is van.Kínának pedig nem túl sok,hiába van nagy hadserege.
2021. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!