Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mehetek katonai zenekarba...

Mehetek katonai zenekarba zenész végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a hangszerekhez, de majd idővel belejönnék. Tudok kisit gitározni meg dobolni, illetve minimálisan értek a fúvós hangszerekhez is, de hamar elkezdek öklendezni közben, ezért az nálam felejtős. Hasonlóan jártam a szájharmonikával is, azt meg egyszer majdnem lenyeltem véletlenül.


Főleg a gitár és a dob játszana leginkább. 37/F



2021. márc. 12. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz..


Fegyver nélkül világháborúba..😅😅



Ember! Még egy szórakozóhely is kér minimum egy bizonyítványt, hogy zenész vagy.. (nekem van zenész bizonyítvanyom is de nem hasznalom..)


Végezz el egy gitárművészt aztan mehetsz..


Közféra neccesebb mint a verseny így nem mehetsz.

2021. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Katonának minden további nélkül - ha megfelelsz a fizikai és pszichológiai alkalmasságin. Zenésznek? Izé... ott tudni kell muzsikálni, a sereg nem egy konzervatórium, van gyakorlás de 0 km-ről nem fognak zenészt faragni belőled. Kb. mintha azt kérdeznéd mehetsz-e katonaorvosnak, de amúgy mérnök vagy.
2021. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fogorvos akartam lenni, amikor kiderült, hogy mennyit lehet keresni vele, de nem engedték, hogy menetközben belejöjjek, mert el kell végezni valami hülye orvosit előtte. Ész megáll... és akkor még ezek beszélnek orvoshiányról, amikor egy-két hét alatt belejöttem volna a dologba. Az már ment, hogy: mi a panasza?
2021. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!