Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Rossz élmények a katonaságba ?

Rossz élmények a katonaságba ?

Figyelt kérdés

Önkéntes tartalékos katonai szolgálatra gondolok ,hogy volt e valakinek rossz élménye benne mennyire lehet végig csinálni ?

Mennyire bánnak emberként ott veled ?

Tapasztalat ?



2021. márc. 16. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet azt mondani akkor az önkéntes tartalékos a legnapközisebb a helye honvédségnél , tisztin van igazan szopatás
2021. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig lehet csinálni simán, bár nekem sok rossz élményem van vele kapcsolatban, emberként bánnak veled, de én 19 évesen vonultam be a sok 40-es vagy 50-es közé és így nem volt az egész egy leányalom. Lassan le akarok szerelni.
2021. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy írod hogy a honvédségBE, az azt jelenti hogy valami megérkezet a honvédségBE.


honvédség BEN! Ami már benne van.

2021. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem önkéntes voltam, hanem berántottak két évre. Mindenki kibírta, ha nem is volt egy leányálom.
2021. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy berántottak ?
2021. márc. 18. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyhogy berántottak ?"

Tudod annak idején ez úgy működött, hogy nem kérdezték, hogy akarsz-e katona lenni, vagy nem, hanem ha betöltötted a 18-at egyszerűen kaptál egy levelet a néphadseregtől, hogy ekkor és ekkor, itt és itt jelenj meg a kaszárnyában, mert ha nem, akkor a rendőrség megy érted és akkor azután nagyon rossz lesz neked. Ezt a papírt úgy hívták, hogy Behívó. Ezt nevezi a népnyelv "Berántás"-nak.

2021. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6# igen de az a poén hogy a most önkéntes tartalékos állományban jobb kiképzést kapnak mint anno a néohadseregbe a beránottak
2021. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!