Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar hadseregben mennyi a...

A magyar hadseregben mennyi a tiszt és mennyi a kozlegeny?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 16:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%

>> a közlegény magyar megfelelője a közkatona


> Olyan sincs. Honvéd van. Töltsd már ki a szolgálati időd mielőtt

> választ írsz, vagy menj a baba mama rovatba!


Hjt. 2. § 21. közkatona: a legénységi állomány azon tagja, aki a 39. § (1) bekezdése szerint rendfokozat nélkül teljesít szolgálatot,


Akkor irány a baba-mama rovat!

2021. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

#20


Van egy elmebeteg román rendőr, aki folyamatosan idejár fikázni a magyar hadsereget és Magyarországot. Ezek szerint te egy másik elmebeteg vagy.

2021. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Miért lennék elmebeteg, te agyhalott? 😂 Neked mindenki elmebeteg, de te valami nagy zseni vagy? És mi a bajod a román rendőrökkel? Komplekt idióta vagy...
2021. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Azért vagy elmebeteg, mert abban éled ki a frusztrációdat, hogy teleszemeteled a topicot a poénosnak gondolt hazugságaiddal, hogy milyen xar a magyar hadsereg. Közben meg aki egy kicsit is ért a témához, tisztában van a tényekkel Pl. hogy milyen kiemelkedő arányban veszünk részt külföldi missziókban. Hogy a különleges műveleti kommandósaink Európa legjobbjai közé tartoznak és folyamatosan jelen vannak amerikai rangerek, Navy SEAL-ek mellett különleges műveleti misszókon Afganisztánban külön magyar-amerikai (!) csapatok tagjaiként. Hogy néhány éven belül miénk lesz a régió legmodernebb hadserege. És még lehetne sorolni.


A román rendőrökkel alapjáraton semmi bajom, én egy adott román rendőrről beszéltem, aki idejár a honvédséget és Magyarországot fikázni. Csak előjöttek megint a szövegértelmezési problémáid, bár veled ez a legkisebb baj. Azt javasolom diplomatikusan, hogy a jövőben ne nyilatkozz nagy mellénnyel olyan témákban, amihez fogalmatlan vagy, bármilyen jópofának is gondolod magadat.

2021. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

24

Milyen hazugság? Ki szidta a hadserege)det? Már képzelődsz is?

Én nem gondolom jópofanak magam, te vagy az aki így gondolja.

Én annyit írtam hogy az hogy közlegény nem egy ördöngős fogalom, mire te kicseszted a kokárdát és ok nélkül kezdted a mártírkodást

2021. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Egek ura 😂😂 legmodernebb hadsereg. Azért nem kéne annyi propagandát nézni, meg elhinni hogy hű de szuperek vagyunk 😂😂 egy párszor már beigazolódott, hogy a világ szar a magyarokra, románokra, bolgárokra, szervekre, stb. Kis halak vagyunk az óceánban, posztkommunista elmaradott államok itt kelet/közép-keleten.
2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

#25


Nem tudom, hogy te ki vagy, ezek szerint félreértés történt. Én az alábbi komment írójának válaszoltam: "Nincs magyar hadsereg. Az a 10 csávó szerinted hadsereg? Ez olyan, mint a Süsüben, amikor volt a 2 fős hadsereg, és a hadsereg felének fájt a foga, a másik fele meg belelépett egy szögbe..."


(azóta szerencsére már törölték)


Ez az elmebeteg írta a 12-es, 18-as 20-as, 23-as, 26-os kommenteket is. Mindegyik tele is van emojikkal.


#26


Senki sem néz propagandát, egyrészt szakmabeli vagyok, másrészt nyugodtan érdeklődhetsz a NATO-nál is arról, hogy milyen híre van a magyaroknak. A régió többi hadseregének technológiai szintje is nyilvánosan elérhető adat, semmilyen propaganda nem került szóba sehol. Tehát ismét csak azt a következtetést kell levonnom, hogy elmebeteg vagy. Magyarország egy kis ország, kis lehetőségekkel, ebben igazad van, hadsereg terén azonban semmilyen okunk sincsen szégyenkezésre, mert LAKOSSÁGARÁNYOSAN A LEGAKTÍVABB NATO-ORSZÁGOK KÖZÉ TARTOZUNK A KÜLFÖLDI MISSZIÓS SZEREPVÁLLALÁST ILLETŐEN. Nagy betűkkel írtam, hogy most már felfogd végre. A MAGYAR KÜLÖNLEGES MŰVELETI EGYSÉGEK EURÓPÁBAN NEGYEDIKKÉNT KAPTÁK MEG A "COMBAT READY" MINŐSÍTÉST A NATO-TÓL EGY TÖBB HÓNAPON ÁT TARTÓ MEGFIGYELŐ-ÉRTÉKELŐ PROGRAM EREDMÉNYEKÉNT. Vagy ez is propaganda? A NATO oldalán is fent van.


Senki sem írta, hogy az amerikai / orosz / akármilyen hadsereggel kelnénk versenyre, amit te itt implikálni próbálsz. A 13-as kommented, ahol a magyarságon gúnyolódtál, felfedi a motivációdat is a konzekvens hazudozásra és gyűlölködésre. Szimplán magyarellenes vagy.

2021. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
Több tábornokunk van mint az amerikai hadseregnek.
2021. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
83%
Közkancsó akarom mondani közkatona van. Egyébként ép eszű ember nem megy katonának, vagy gyorsan leszerel miután rájön mekkora xar az egész, tele IQ 50 es debillel
2021. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Kedves #29 te egy nagyon rossz indulatú entitás vagy. Nemtudom te hogy vagy vele de az aki ledebilez több 10.000 embert annak holvan az IQ-ja? Tudod azok a 50 IQ-s debilek (rám is értetted) miatt nem kell attól fosnod (várj a te szinteden mondom el) hogy a kis billáden növendékek csinálnak e egy jukat a házad falába 🙂

Ha nem értessz a témához ne is írj ismeresz engem? Ismered a többi általad debilnek nevezett embert? Hmm erre válaszolj debilkém😉.

2021. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!