Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar hadseregben mennyi a...

A magyar hadseregben mennyi a tiszt és mennyi a kozlegeny?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 16:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ismerem igen, volt szerencsém pár évet lehúzni az IQ 50 es helyen😉 sok embert ismerek igen, sokan kerültek ki tőlünk Szentendréről. Lehet te is nálam voltál alapkik alatt🐑🤦 pubikám
2021. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te benne? Tudod te mióta vagyok ott? És nemhiszem hogy te KMZ-st képeztél volna ki erről ennyit.
2021. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kezed a bilibe közkancsókám, tudom az fáj mert te csak az vagy💩😂 Na pá, további sok értelmetlen elvesztegetett évet kívánok még neked az IQ betyárok gyülekezetében, nekem ennél komolyabb munkám van😉
2021. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hát ebből a hozzászólásodból sok minden kiderült és bebizonyította hogy rohadtul nem voltál te katona sőt munkád sincs csak egy 15 éves gyerek vagy aki azt hiszi tudja miről beszél na pá ahogy te írtad
2021. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 34-es, ez a nethuszár még egy percet sem dolgozott életében.
2021. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!