Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Dwayne Johnson vagy Mike...

Ha Dwayne Johnson vagy Mike Tyson feltűnt volna az akkori fekete seregben Mátyás király oldalán, fegyver sem kellett volna nekik a török elleni harcban?

Figyelt kérdés

Kinizsi Pál biztos megpödörgette volna a bajuszát hogy micsoda derék legények jelentkeztek hozzá a törököt aprítani.

Akkoriban mit tudtak volna kezdeni ekkora erejű emberek a tudásukkal a harctéren?

Kellett volna nekik fegyver, vagy puszta kézzel széttépték volna a törököt?


2021. ápr. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Páncélzatban nem sok minden látszik az izmokból, így elrettenteni nehéz vele az ellenséget.
2021. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze sőt ha Chuck Norris is ott lett volna most a világ urai lennénk.
2021. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Orbános troll, hol vagy?
2021. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok legalja hulladék "kérdést" kifostál már ebbe a topicba, de eddig ez a "legjobb" xDDD
2021. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

5-ös.

Hát köszönöm ezeket az elismerő szavakat.

De szerinted ők páncél nélkül is ki tudták volna használni a harci képességüket, erejüket, vagy azért páncél kellett volna nekik a törökök elleni harcban?

2021. ápr. 14. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ÉN vagyok az eredeti zeppelines,rakétás kérdező,és én kíváncsiságból kérdezgetem ezeket nem trollkodásból.
2021. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy az akkori harcosok, akik hivatásszerűen aprították az ellent, gyenge fiúk voltak, és megijednének tőlük?


DJ-t a szteroidok fújták fel ekkorára, de ez nem azt jelenti, hogy ennyivel erősebb is.

2021. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mike Tyson tud bunyózni, Dwayne Jonhson nem. Jól állta az ütést a ringben, híresen kemény feje volt, bár Lewis így is kiütötte. S gyanítom hogy egy buzogány, szekerce, de szerintem még egy jól meglendített baseball ütő, vagy egy sima kalapács is nagyobbat üt a világ legkeményebb bokszolójánál is. A testütéseket is jól bírta, de szerintem egy sima rugósbicska elé sem állt volna oda, nehogy egy kardnak.

Már voltak szamurájok, nindzsák a korábbi kérdéseidben, mi a következő, gladiátorok, elefántok, avagy magas pókember? :D

2021. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkoriban az ilyen extrémebb izmos kidolgozott testek normálisak voltak. Maga a felszerelés is nagyon sok kilót nyomott
2021. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És azok valódi izmok voltak, nem szteroidosok.
2021. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!