Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon hogyhogy ilyen...

Magyarországon hogyhogy ilyen sok női katona van? Kimagaslóak vagyunk ebben az EU-ban, vagy mára ez átlagos?

Figyelt kérdés

Amikor mentem most a COVID oltásokra, akkor a katonák akik megnéztek a listán meg ott álldogáltak a kórházi oltópontoknál szinte csak csajok voltak, meg régebben is amikor az új Leopárd tankok miatt a Honvédség honlapját böngésztem, egy csomó női katona profiljába meg fotójába botlottam pl. valami Vanessza Hadnagy meg ilyenek.

Kb. Amerikában éreztem magam vagy a Csillagkapu című sorozatban Samantha Carterrel.


Szerintetek kimagaslóan sok női katona van Magyarországon vagy mára ez megszokott Európában?



2021. máj. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cikk 2018-ból 20% körülire teszi:


[link]


Ez nemzetközi összevetésben tényleg elég magas, inkább 10% körüli a megszokott még az EU-ban is:


[link]

2021. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A mi kórházunkban a katonák töredéke nő. Kevesebb, mint 5%-a. Szóval ez sem általános.
2021. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
91%
Nem értek hozzá, de nem lennék meglepve, hogy ha a nők elsősorban az adminisztratív állományt erősítenék.
2021. máj. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tudnad!?!?!? ... a nok sokkal harciasabbak!!!!!!!!!! ... bemutassam a felesegem??? :)))))))))
2021. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Anyatigris Kommando! :)
2021. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Noi katona azert jo, mert valakinek fozni is kell a harmezon :D
2021. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!