Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az átlagos német ember jobban...

Az átlagos német ember jobban elfogadja az LMBT-ket, mint a magyar?

Figyelt kérdés
Tehá, ha mittudomén a BMW gyárban egy takarító, vagy egy volt NDK-s faluban a közért pénztárosának a fia bejelenti a családnak, hogy meleg, akkor toleránsabban kezelik, mint egy magyar szülő?

2021. ápr. 9. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ez kb olyan mintha itt azt jelentenéd be hogy a fehér helyett a teljeskiörlésű kenyeret szereted.
2021. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%

Az tuti hogy egy rossz szavuk nem lesz, mert egyébként ott telesírja a twittert hogy nem elfogadóak vele, és viszik a szülőket "családon belüli erőszak és gyermekbántalmazásért". (Legalábbis Kanadában megtörtént hogy a kiscsaj kissrác lett, az Apa meg továbbra is "she"-zte).


Amúgy embertől függ, szerintem nem levetíthető.

2021. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Igen, mert muszáj elfogadniuk ezeket a beteg embereket.
2021. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

#4

Szerintem amúgy a hozzád hasonló elmaradott gondolkodású emberek károsabbak a társadalomra mint a legtöbb LMBT tag.....

2021. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Éltem kint Németországban 3 évet. Ott nem nyomják bele ezt a témát az ember pofájába, közel sem annyira radikálisan van kezelve a téma, mint itthon. Így természetesen ott jobban is fogadják a dolgot.
2021. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Képzeld el, kérdező, hogy ha Viktor is erről beszélne, ha megszólal a témában, hogy el kell fogadni ezeket az embereket, nem lenne hergelés ellenük.


Akkor a fideszes szavazók is mind szépen elfogadóak lennének. Azon múlik, hogy milyen mintát látnak.

2021. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%
Hát persze hogy csak a gonosz Zorbán miatt "homofóbok" az gonosz kipcsakok.
2021. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
Az a különbség, hogy ott a homofóbokat verik itt meg fordítva.
2021. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Én Londonban, ahol sok színes hajú, tetovált, piercinges, meleg, transzi, crossdresser, és mindenféle nép, ember, akármi él együtt.


Mondhatnám, hogy ejj hanyatló nyugat, de rossz nekik! De ott mentem az utcán, és egy Jamaicai csávó leszólított. "Why dont you smile, be happy man!"


Csak úgy. Mert ott boldogak az emberek, nem pedig besavanyodott nyomik, akiknek mindig az fáj, amit a másik csinál. Példát lehetne róluk venni

2021. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!