Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborúban a katonaságban...

Háborúban a katonaságban melyik beosztású/rangú egységeknél szoktak lenni a legnagyobb veszteségek?

Figyelt kérdés
És melyek a legbiztonságosabb egységek, ahol jó eséllyel túl lehet élni egy háborút?

2021. máj. 14. 22:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
#5 tudom hogy rendfokozat, ezért tettem idézőjelbe a beosztás szót és zárójelbe utána a rendfokozat hivatalos megnevezését.
2021. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Fsms ***** válasza:
97%

Legnagyobb veszteség mindig az ejtőernyős alakulatokkal volt. Partraszállás 60% veszteség pl. Market garden angol ejtőernyősök 80%.

Legkisebb hátországban dolgozók, mint orvos, hírszerző, kódFejtő.

2021. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 BlackSword ***** válasza:
22%
Drágám a rendfokozat nem beosztas, a beosztás nem rendfokozat... aztán idekeverted a fegyvernemeket is... mondjuk ha már ww2 akkor a G4 beosztás, az őrnagy rendfokozat, a lovasság már fegyvernem...
2021. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
5,6,7,8 milyen poszt traumás stresszes idegbajos állat lehet már?😂
2021. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem kapott kukit pár hete.
2021. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Páncélos hadosztályok is ebbe sorolhatóak, mivel a légierő elsődleges célpontja
2021. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan annál az alakulatnál a legmagasabb a veszteségarány amelyik közvetlen harcérintkezést vesz fel, bent van a dolgok sűrűjében - azaz lövész, harckocsizó stb. Egy szakácsot, hadtápost is érhet találat, de nem minden bevetésen lőnek rá, szórják meg felülről. A II. Vh-ban a legmagasabb veszteségarány ha jól tudom a tengeralattjárókon volt.
2021. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%

"Egy ponyvasátorban műteni a frontvonalon a tüzérségi tűzben szinte életbiztosítás."


És ezt mióta a tábori orvos csinálja? Szerintem te vagy az, aki nem szolgált, kisbarátom.

2021. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8# pl ha mit tudom én a harcok után a sebesülteket viszsi egy konvoj és az egyik járműre egyértelműen fel van tüntetve a vöröskereszt akkor általában arra NEM lövünk az egy másik dolog hogy ezt a tálibok úgymond lesz@rták na meg a nácik de alapból azt az ellenség vezetése is megtiltja a katonáinak azt hogy csak egyszer rálőjenek arra a járműre vagy emberre
2021. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18# szerintem ő azt hiszi hogy még mindig a függetlenségi háború idején vagyunk ahol néha tényleg a csata közepén kelett orvosloni a helyzetet (vagyis inkább a csatától pár 10 méterre 2-3 sátor alatt
2021. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!