Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar Honvédséggel kapcsola...

A Magyar Honvédséggel kapcsolatban mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
A Magyar Honvédség oldaláról letöltöttem a jelentkezési lapot, kitöltöttem, elküldtem e-mailben május 15-én, és azóta semmi válasz, apukám már vagy 3x hívta őket, de nem vették fel. Aki félreértené, ezeket nem azért írom, hogy "Fú, de mocskok", hanem kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi van.

2021. júl. 5. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerübb bemennk 1 toborzó irodába és ott körbekérdezni és intézni a dolgokat.
2021. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Úgy készül a jövő katonája, hogy az apukája hívogatja a honvédséget. Szép jövő... :D
2021. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy toborzó irodába személyesen és kérdezd meg. Kismillió oka lehet, elképzelhető hogy csak "elkeverték" valahol a jelentkezési lapodat, egyenlőre még a covid-dal van elfoglalva a sereg.
2021. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17:51 Na állj már le...most volt csak, hogy 3x ő hívta fel, de sok mindent magam intézek...
2021. júl. 5. 22:27
 5/11 A kérdező kommentje:
#1, #4 Igen nyilván ez a logikus megoldás, hogy bemegyek a toborzó irodába, de szerte-szét vagyok és furcsa módon ez nem jutott eszembe. De köszönöm a válaszokat! :D
2021. júl. 5. 22:29
 6/11 A kérdező kommentje:
John_McClane És ne is folytasd, mert csak feldühítesz ezzel, épp eleget idegeskedtem apukám miatt tavaly márciusban, örülök, hogy itt van és felhívta helyettem is...Örülj, hogy nem keltem ki magamból, miután elolvastam a válaszod, mert nem igazán viselem, ha ilyet írnak...Meg úgy másnak sem kéne.
2021. júl. 5. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Kistesó, még az előtt lehúztam ott pár évet ahova te most készülsz, mielőtt megszülettél volna. Ha ennyitől kiborulsz akkor hogy fogod túlélni az alapkiképzést?


Nem bsztatásból, de néhány tanács:

-(ha) katona leszel legyen benned tartás, véletlenül se állítsd be magad esetlennek

-ha behívnak akkor a pszichológusnak véletlenül se mondj olyat, hogy ezt-azt nehezen viselsz és hogy kikelsz magadból ( különben instant eltanácsolnak)

-ne regisztrálj anoním oldalra a valódi neveddel..

2021. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oké, elhiszem, hogy katona voltál. Igazából az egyik volt osztálytársam b*aszott fel, azért idegesített a válaszod, amúgy egy nyugodt ember vagyok.


-Van bennem tartás, de értem.


-Nyilván nem fogok olyanokat mondani, nagyon szeretnék bejutni, plusz, ha eltanácsolnának amiatt, a szüleim le szednék a fejem.


-Az a baj, hogy 2 éve részegen regisztráltam részegen, és lusta vagyok újat regisztrálni, de lehet kéne. :D

2021. júl. 5. 23:28
 9/11 A kérdező kommentje:
John_McClane A fenti két válaszomért pedig elnézést kérek.
2021. júl. 5. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
A szüleid leszednék a fejed... hát ez marha jó...
2021. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!