Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki francia légióban járt,avva...

Aki francia légióban járt,avval tényleg nem érdemes verekedni?

Figyelt kérdés

Nos,mivel sokat hallotam,hogy aki már szolgált az francia légióban,avval nem érdemes packázni..

És mivel sose voltam se rendőrségnél,se katonasságnál hogy tudjam ezt,és kérdés az,hogy miért félnek az francia légiósoktól legtöbben?



#rendőrség,katonasság,fegyver,verekedés,harc
2021. dec. 6. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Honnan lehet tudni, hogy az volt? És miért kell verekedni? És miért van ez a kérdés most az oldal működésével kapcsolatos helyen?


Nyilván, ha alkalmas volt, akkor kemény kiképzésen esett át, de ha nem kötnek bele, akkor miért bántana bárkit is? Egyébként fegyelmet is tanulnak, és nem jönnek indulatba minden hülyeségre, és ha mégis, akkor képes kontrollálni.

2021. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

Jó,nyilván nem azért írtam ki mert "Én vagyok az tökön gyerek és most kihívok egy francia légióst",hanem sima elméleti kérdés...

2021. dec. 6. 09:49
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Én meg simán elméleti választ adtam. Mi az, hogy sokan félnek? Honnan lehet tudni, hogy egy valaki légiós volt? És ha tudom, miért kellene félni tőle bárkinek is?
2021. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Mivel ölni tanítják őket a legkülönfélébb módon ezért jobb ha nem próbálkozol ellenük.az egy szabályok nélküli küzdelem lenne, plusz ha van nála valamilyen tárgy akkor be fogja vetni.
2021. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszeri átlagembernek, vagy sima (nem küzdősportot űző) sportolónak nincs túl sok esélye olyan ellen aki közelharc-kiképzésen esett át, vagy küzdősportot űz. Tökmindegy hogy azt a légióban szerezte, vagy heti 3x bokszolni jár. Ezzel együtt verekedni alapból nem "érdemes" - vagy téged vernek meg, vagy ha még győzöl is akkor jön egy jó hosszú rendőrségi-bírósági procedúra. Inkább a fejed használd mint az öklödet.
2021. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy laikusnak papíron kevesebb esélye van egy képzett emberrel szemben de igazából ez fejben dől el ami lehet pont a másik hátránya ha alábecsüli a másikat. Például lehet bármilyen képzett egy térd kalácson rúgástól ugyan úgy a földön fog üvölteni mint egy átlag ember
2021. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
#6 azért az éles bunyó nem teljesen úgy működik, hogy a másik ember ott áll mint a cövek és várja hogy térdkalácson rúgd... Aki küzdősportot csinál, vagy közelharc kiképzést kapott az "reflexből" fel van készülve a felé irányuló ütésekre-rúgásokra, hogy mozduljon el vagy blokkolja, s nem áll ölbe tett kézzel veled szemben hanem ütni fog ő maga is.
2021. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel sem érdemes. Ott a ring, esetleg a ketrec, ott lehet bizonyítani.
2021. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát ilyen idegenlégióssal, szpecnazossal, delta kommandóssal, zöld sapkással, meg tengerészgyalogossal szerintem nem jó ötlet ölre menni.
2021. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3

simán arra gondoltam,hogy ha olyan eset van meg ilyesmi hogy francia légiósnak kellene használni az erejét :D

2021. dec. 6. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!