Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi tennél, ha hirtelen megtáma...

Mi tennél, ha hirtelen megtámadnák Magyarországot egy többmilliós hadsereggel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 09:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

Azonnal elfutnék, ha megállítanának akkor odadobnám nekik a családom hátha én megúszhatom. A 21. században élünk nem fogok harcolni.


egy liberális

2021. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, meghalnék, mint a többiek.
2021. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Mondanám nekik, de jó hogy jöttetek. Én is pont olyan nemzetiségű vagyok, ezek a szemét magyarok meg csak elnyomtak.
2021. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Mi lenne, ha nem írnátok ki napi szinten kitalációs hülyeségeket?


Abban biztos lehetsz, hogy nem azt tennéd, amit most elképzelsz.

2021. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mit tehetnék?Nyilván egyedül megállítanám az egész sereget.
2021. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Harcolnál-e a hazádért, vagy megpróbálnál elmenekülni?
2021. dec. 20. 09:28
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Simán elmenekülnék. Sz@rok a hazámra, nem halnék meg miatta.
2021. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Akinek van esze elmenekul, nem eroszakoltatja magat meg a 6-7 eves kisgyerekeit halalra hogy 100 hapsi atmenhen rajtuk. A hosok azokbol lesznek, akik nem tudtak elmenekulni.
2021. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

STOP! táblákat raknánk ki nekik, és plakátokat, hogy ha idejönnek nem vehetik el a magyarok munkáját!

Szíjjártó úr be is hivatná őket megbeszélésre! De úgy sem tudnák a kerítésünet áttörni a határon!!!!

2021. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%

Előre kinyitnám a határkerítéseket (amennyiben délről jönnének, bár erre kevés esély van, hiszen értékesebbnél értékesebb kultúrák lakják a világ azon részeit), nehogy meg kelljen állniuk, mert hideg van és akkor még a végén megfáznak. És ki tudja, egy csomó gyerek is lehet köztük! A sok ártatlan élet.. A katonákat befogadjuk, hiszen ők is csak a barátaink, csak ők másképpen mutatják ki a tiszteletüket. Ok olyan másképpen szeretők. Harcolni biztosan nem harcolnék, nem a középkorban élünk! Nem azért vagyok haladó nyugati értelmiségi, hogy emberi életet oltsak ki! Ha közülük valaki bejönne a Starbucks kávézóba ahol épp ülnék a kedvenc könyvemmel, biztosan megkínálnám a kávémból, mielőtt megadnám magam. Ha segítséget kérne, útba igazítanám angolul. Remélném hogy meg is érti, mert olyan gáz, tök cikin érezném magam, hogy még a nyelvén sem tudok. Ezért elnézést is kérnék tőle még mielőtt szóba elegyednénk.

Mielőtt elbúcsúznék, megkérem hogy csináljon velem egy szelfit, amit majd a háború után kirakhatok Facebookra, hogy lássák a bölcsész haverjaim. Úgy érezném, hogy ezzel én is egy kicsit befogadóbbá, egy kicsit európaibbá váltam, és hogy hozzátettem valamit az európai kultúrához.


Üdv,

Egy liberális

2021. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!