Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha NATO orosz konfliktus lesz...

Ha NATO orosz konfliktus lesz az orosz ukrán balhé miatt, akkor lehet mi is belekeveredünk a háborúba és civileket is fognak sorozni?

Figyelt kérdés

Bakker, én lőni se tudok...hogy fognak minket kiképezni hogy legalább valami fogalmunk legyen a harcról?

F/31


2022. febr. 12. 13:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
De aki nem akar harcolni azt miért kell megölni???
2022. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%
Mert háború van. Vagy véded a hazád vagy teher vagy ..
2022. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%
Undorítóak vagytok! Mi a f*szért lennék már teher? Mert nem megyek emnert ölni?? Attól még mást is csinálhatok, ami hasznos. De még ha teher is lennék, akkor ennyi erővel öljünk meg minden harcképtelen, tehát öreg vagy beteg embert, sőt a gyerekeket is, mert ezen logika mentén ők is csak teher, nemdebár?
2022. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A háborúban meg is halnak a harcképtelenek meg az öregek..II.VH-ban 45 millió civil halt meg..Köztük közel 10 millió gyerek..Aki nem védekezett aki nem ölt az elpusztult..
2022. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#24

Baromság. A háborúnak nem az a célja, hogy megöljék benne azokat az embereket, akik nem akarnak vagy nem tudnak harcolni. A háború politikai érdekekről szól, politikusok csinálják az egészet! És én pont leszarom az ő hatalmi törekvéseiket, egyiknek se segítenék a saját életem árán! A saját országomnak se csak azért mert itt születtem, mert semmivel sem különb mint a többi. Az áldozatok pedig pont annak köszönhetőek, mert van aki nem így gondolkozik, és nem a békés utat választja.


Én azt mondom, aki harcolni akar az menjen a frontra gyilkolászni, aki meg nem azt hagyják békén. Mindenkinek egyéni joga kéne hogy legyen ez a döntés, elég undorító világot élünk hogy nem az..

2022. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ukrajnában most nem hagyhatják el a férfiak az országot, aki mégis megteszi, az áruló és böribe megy. Ezt az elmúlt percekben nyilatkozta valami katonai vezető. Közben a köztörvényeseket kiengedik a börtönből, ha van katonai múltjuk, ha hajlandóak harcolni. Na, most ez a sz@rfészek ország akar eu, meg nato tag lenni? Ki a f@szom akarhat ott élni? Ez érthetetlen.
2022. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden háboruban ez van ..Amerikában is .
2022. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!