Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az Oroszok tényleg megtámad...

Ha az Oroszok tényleg megtámadják Ukrajnát, lesz ennek bármilyen hatása Magyarországra?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 19:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
#10 Reméljük így is marad!
2022. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

#8: Ezt már évekkel ezelőtt megmondtam, tanúim vannak. Teljesen átlátszó a rejtőzködő krőzusok terve: Genfben Putyin nem feküdt le, ezért jön Oroszország gazdasági+katonai meggyengítése, majd jöhet Kína. Ezt persze sokan látják és Kína nem fog kimaradni egy Oroszország-NATO ütközetből, emiatt. Azaz világháború lesz. A népek már most ébredeznek, de először is az amerikai katonák körében kellene a tisztánlátást elérni. Ez persze elég nehéz az agymosott, információktól elzárt katonák esetében. Célszerű lenne a NATO generálisokat is megosztani, de éppen a minap távolítottak el egy német fővezetőt: túl hamar vallott színt. Remélhetőleg még vannak rejtőzködő generálisok a jó oldalon is.

A bosszantó az, hogy elegendő lenne 30 családot karanténba zárni... jó jelek már vannak: az angol királynő is COVID-os.

2022. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Háború és következményei szempontjából Magyarország a legszerencsétlenebb, központi helyen van. Ezért semmiből nem tud kimaradni. De lassan a háborúk is akkorák lesznek, hogy kicsi nekik a Föld. Pár hüe ember miatt szív a Föld lakossága.
2022. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#10: Hol kezdődik nálad a részvétel? Csak mert katonai mozgósítás már nálunk is van...
2022. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#7 tényleg?
2022. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15


#7 vagyok.

A #7 - es hsz - emmel #2 - re reagáltam, aki azon gúnyolódott, hogy mennyire unalmas ez az egész, hiszen az oroszok nem fognak támadni.


Erre linkeltem be az akkor még friss hírt a támadásról.


Nem értem hát, ezt a "tényleg" - ezést a részedről....

2022. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#2 Vagyok.


Tévedtem, ahogy a sün is mikor a drót kefére mászott...


Putyin kb lerohanta Ukrajnát.


Nem csípem egy államot sem, de ez azért durva. Csak azt remélem, hogy a Nato és ezzel mi nem keveredünk bele katonailag. Mert abból vh lesz...

2022. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb két napja azon morfondírozom, hogy egy, az egész bolygóra kiterjedő "csapkodás" tekintetében vajon van - e annyira rizikós ez a mostani helyzet, mint anno a kubai volt...


Egyébként, azt sem tartom kizártnak, hogy - ha odáig eszkalálódna a helyzet - elkezdik kiküldözgetni idehaza is a behívókat, aztán mehetünk ágyútölteléknek, pár elmebeteg állat miatt...


Noha részt még nem vettem benne, van róla fogalmam, mivel jár egy háború akkor is, ha "csupán" civil elszenvedője az ember, mert bőven elég volt az, amit a nagyszüleim meséltek róla, úgy 1980 körül, hogy inkább ne akarjam megtapasztalni.

2022. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!