Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van arra, hogy Albánia megtámadja Magyarországot is?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

He?Albánia melyk országot támadta meg eddig? O.O

Ez csak nekem új?

2017. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha Orbánék bezárják a CEUt, akkor egészen biztos lehetsz benne, hogy Soros ránkirányítja az albán hadsereget. Már most is egy csomó katonaképes korú koszovóit küldött az EU-ba, akik mind az ő parancsára várnak.


:DDD

2017. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én se hallottam eddig erről, töritanár mesélte :D
2017. ápr. 27. 12:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Eleve elég légből kapott a kérdés, de NATO tag, innentől nem nagyon van miről beszélni.

Meg miért? Meg mivel? Meg hogyan? Átbaktatnak Koszovón és Szerbián?

2017. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Majd mi segtiünk nekik, hogy megtámadjanak minket :D

Amúgy Magyarország leelőzte bűnözésileg a nyugatot nem?

2017. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg azt mondta hogy 25 évvel ezelőtt is volt hasonló.
2017. ápr. 27. 13:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Mármint mi volt 25 éve? Hogy egyszer megtámadta, vagy hogy mekkora eséllyel? Hát ha ő mondja... :D
2017. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Én se hallottam eddig erről, töritanár mesélte :D"


Lehet a töritanárodat is Soros pénzeli.

2017. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, a töri tanár egy tudatlan szélsőjobbos nacionalista barom. Sok szempontból, de mindenekelőtt azért, mert tanári pályára alkalmatlan. Feltéve persze, hogy a kérdező igazat mond.


Aki magát bármilyen tanárnak mondja, az elvárható minimum, hogy legyen tisztában elemi földrajzzal, népességgel, talán némi történelemmel. Ellenkező esetben hülyíti a diákjait ostoba agyszüleményekkel. Akkor is, ha azt mondta volna, Magyarország le kívánja rohanni Albániát. Vagy Dél Oszétiát.

2017. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 PresidentEvil ***** válasza:
Jól értesült tanárod van, Albánia világuralmi törekvései valóban aggasztóak, de az én tanár ismerősöm, aki a tiéddel egy iskolában végzett, azt mondta, hogy az albánok először az Egyesült Államokat és Kínát akarják leigázni és csak utána minket, tehát van még néhány nyugis éved...
2017. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!