Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország is háborúzna,...

Ha Magyarország is háborúzna, hogyan tudnék innen menekülni?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az ukránok, meg az oroszok se.

De igazából a magyarok sem, nekem nem sok jót adott senki.

Szóval én biztos nem mennék más háborújába.

Szerintem az orvosit sem kapnám meg, mert 6,5 dioptriás szemüveg kell nekem, hogy lássak. Erre mondják, hogy ilyen esetben nincs alkalmassági.

Oké, de hol húzzák meg a határt?

És mi a helyzet a rabokkal? Inkább csinálnék olyat hogy életfogytig bekerüljek mint hogy más háborújában vegyek részt.


De elsősorban az érdekelne, hogy innen hova melyik országba lehetne menekülni gond nélkül. És oltásból is ráadásul csak az oroszt vettem fel, szóval gondban vagyok nem is kicsit.



2022. febr. 25. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyalog vagy autóval.
2022. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg bicikli.
2022. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha belekeveredünk a háborúba akkor sehova sem tudsz menekülni, mivel NATO tagok vagyunk és az már NATO - orosz háborút = világháborút = nukleáris háborút jelentene. Ne pánikolj, sem a NATO nem avatkozik be fegyveresen és Putyinnak sincs szándékában kirobbantani a III. Vh-t. Ukrajnát azért tudta megtámadni mert nem NATO tag, tudja hogy nem fog a NATO katonailag beavatkozni csak szankciózgat.
2022. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy a 2. Vh. is csak annyi volt hogy Németország megtámadta Lengyelországot.
2022. febr. 25. 17:45
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Remélem sehogy, nehogy már a dioptria mentsen fel hadiállapot idején, inkább mondd azt hogy félsz és nem tartod magad férfinak.
2022. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak a 2.vh idejen nem volt meg NATO.
2022. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Hamar lezárják a határokat, nem mennek repcsik, meg közúti forgalom sem lesz...szóval ha férfi vagy-sehogy. Hadköteles vagy, lehet, hogy közvetlen a frontra nem leszel alkalmas, de krumplit pucolni a frontkonyhán lehet akárhány dioptriával is. Sebet kötözni is a kórházban...meg egy csomó dolgot ki fognak neked találni.
2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Mehetsz távol keletre mondjuk vagy valamilyen kisebb nem NATO országba... NATO-n belülre hiába mennél, ha tegyük fel behívnak, akkor utánad tudnak menni, mert a jogrendszer megvan hozzá. Az más kérdés, hogy kötelező besorozásra nincs reális esély, mert a NATO-nak van elég katonája, hogy mellőzni tudja a civileket a frontról. Maximum konyhai kisegítőként kellesz civilnek, de nem harcolni.
2022. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Brazíliába ahová Orbánék is menekülni fognak.
2022. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

"félsz és nem tartod magad férfinak."


én is félnék, mégis férfinak tartom magam, de most őszintén. már nem a középkorban élünk gondolkodásügyileg. egy életet kap vélhetően mindenki, es pocsékoljam el a fronton olyan tetves politikusok miatt, akiknek nincs jobb dolguk, csak csatázgatni. menjen akkor azt fogjon fegyvert Putyin, Orban, meg aki ezzel szórakozgatni akar. de persze Putyin is a fütőtt irodaból pofázik. na ezekert harcoljon az aki akar.

2022. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!