Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrán-Orosz háború. Lehetséges...

Ukrán-Orosz háború. Lehetséges hogy behívnak katonának?

Figyelt kérdés
Lehet totális hülyeséget kérdezek, de ugye van ez az egész botrány. A Magyarok is nagyon készülődnek,van annak esélye hogy behívnak embereket fiatalokat,felnőtteket katonának? Én szivesen mennék egyébként nyilván nem játék és mese de sok értelme úgysincs az életemnek szivesen harcolnék az országért.

2022. febr. 25. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8 helyett 9-es.
2022. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10#: Nem az volt a kérdés, hogy a fiatalok önként és dalolva mennének egy háborúba most. Abban igazad van, hogy régen ez büszke, férfias tett volt. Ezt el is fogadom.


A kérdés az volt, hogy előállhat-e olyan helyzet, hogy akaratuk ellenére (vagy örömére ld kérdező) a magyar férfiakat besorozhatják-e ha arra szükség van...


Ha jól értettem a kérdést.


Ha Magyarország veszélybe kerül, és más megoldás nincs (ld. Ukarjna) akkor szerintem egyébként igen.


----------------------------------------------

Amúgy akérdezőnek üzenem:

Ukrajna egy külön erre létrehozott légióban a külföldi harcosokat is várja. Oda javaslom a jelentkezést ebben az esetben.


Itt le van írva a kezdő lépés hogyan jelentkezz.

[link]


Neked szerintem a magyarországi Ukrán követségen kell ezt jelezned.

2022. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!