Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az mekkora égés lenne már...

Az mekkora égés lenne már Putyinnak, ha néhány napon belül kivernék az oroszokat Ukrajnából?

Figyelt kérdés

Egyre több oldalon olvasni, hogy az oroszok a vártnál jóval gyengébben teljesítenek.

Már 3 napja tart az orosz invázió, de egyetlen komolyabb várost sem tudtak eddig elfoglalni az oroszok, csupán olyan nyílt, elhagyatott területeket szereztek meg, mint Csernobil, vagy a Krím melletti félsivatagos sztyeppe, ahol senki sem él szinte.

Több helyen írják, hogy orosz források szerint Putyin nagyon ideges emiatt, hiszen eredetileg ő arra számított, hogy csupán 1-2 nap alatt beveszi Ukrajna kulcsfontosságú részeit.


Nem égés ez Putyinnak? Megdőlt tehát a legyőzhetetlen orosz hadsereg mítosza?



2022. febr. 26. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiveri őket onnan valaki akkor az nem ukrajna lesz, bármennyire is tartják magukat, az oroszoknak még mindig van bőven mit beküldeni, ez amit most küldtek ez semmi.
2022. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassú víz partot mos. Várjuk ki a végét, mert még messze van szerintem, sajnos.
2022. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Arra számított, hogy az ukránok majd egyből megadják magukat. Alábecsülte őket és kis létszámú sereget vetett be, így állóháború kezd kialakulni. Kiverni biztos nem fogják őket, mert ahhoz gyenge az ukrán sereg és az oroszoknál jókora tartalék van, csak azokat idő átcsoportosítani. Viszont az biztos, hogy az elhúzódó háború egyik félnek se jó.
2022. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Alig küldött katonákat be, le van ez már dumálva előre
2022. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Jóval erősebb hadereje van szóval, csak az a kérdés bevállalja-e hogy kiírtja fél Ukrajnát vagy azt választja hogy kivonul. Mindkettő kudarc. Plusz magára haragította a világot azzal hogy fenyegetőzik. Ebből már semmiképpen nem tud kijönni győztesen. Egyébként, ahogy olvastam 2 héten belül győznie kell amit reális, de hatalmas emberáldozatok árán.
2022. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Több helyen írják, hogy orosz források szerint Putyin nagyon ideges" - Pistiék az beszélik, hog hallották, hogy Józsi....


Én nem vagyok bejáratos Putyinhoz, de reggel 4 és 8 között elvették az ukrán hadsereg légierejét.

Erőteljes kezdés.

2022. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt megsemmisítették a teljes ukrán légierőt, elfoglaltak egy atomerőművet, 19 repteret, köztük az ország legfontosabbját, ésa főváros belvárosában vannak harckocsikkal.


Én ezt azért nem nevezném kimondottan rossz teljesítménynek.

2022. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!